منصوریان: هواداران دقیقه 22 بازی با صبای قم به احترام پدراستقلال خواهند ایستاد

تهران -ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هوادارها به احترام منصور پورحیدری که در زمان بازیگریش شماره 2 را بر تن می کرده و 2 جام برای استقلال آورده است در دقیقه 22 در بازی با صبای قم به احترام وی خواهند ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا منصوریان امروز پنج شنبه در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و مقابل صبای قم در جام حذفی فوتبال افزود: دومین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی و ایام اربعین حسینی را تسلیت می گویم و در دیدار فردا قرار بود بازیکنان مشکی پوش باشند. اما به گفته علی پورحیدری فرزند منصور خان علاقه‌ای به مشکی پوشیدن بازیکنان نداشت. بازیکنان با لباس همیشگی در زمین حاضر خواهند شد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره دیدار فردا مقابل صبا اظهارداشت: امیدواریم با حضور یار دوازدهم که همان هواداران هستند و حمایت آنها از جوانان استقلال، 3 امتیاز فردا را بدست آوریم.
وی در خصوص کیفیت زمین تمرینی کمپ مرحوم حجازی اظهار کرد: سال گذشته که به عنوان مربی در تیم نفت بودم که از زمین تمرینی خوبی بهره‌مند بودیم. اما زمین مسابقه در ورزشگاه تختی نامناسب بود.امسال این رویه برعکس شده و کیفیت زمین کمپ مرغوب نیست. اما در ورزشگاه آزادی چمن مناسبی برای مسابقات وجود دارد.
وی ادامه داد: شخصیت تیم فوتبال استقلال به اندازه‌ای هست که البسه، توپ و چمن مناسب بهره‌مند باشد و چاله ‌ها و پستی بلندی زمین کمپ حجازی سبب آسیب دیدگی به بازیکنان نشود.
منصوریان به یکدل نبودن مدیران در باشگاه استقلال اشاره کرد و گفت: همدلی در دل هواداران وجود دارد اما در فضای باشگاه چنین رویه‌ای نیست و رقابت منفی برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیریت باشگاه به پیکره تیم ضربه وارد خواهد کرد.
سرمربی آبی پوشان پایتخت در خصوص بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال اظهار داشت: در صورتی که خود سجاد برای بازگشت به استقلال ابراز تمایل کند مانعی برای حضور وی در جمع بازیکنان نیست اما قطعاً خریدی در نیم فصل نخواهیم داشت.
تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال فردا جمعه در ورزشگاه آزادی از ساعت 16:30 دقیقه میزبان صبای قم خواهد بود.
ورزشی**9092**9395**1601** خبرنگار: مهدی موذن * انتشاردهنده: شهناز حسنی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال