نخستین انتصاب صالحی امیری در وزارت ارشاد

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «امین عارف نیا» را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، در حکم سیدرضا صالحی امیری که روز شنبه صادر شده، خطاب به عارف نیا آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی» منصوب می شوید.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم ابراز امیدواری کرده، مدیر کل دفتر وزارتی با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه امکانات موجود، در زمینه هماهنگی امور مربوط به دفتر وزارتی، تعامل و همکاری موثر با معاونت ها، سازمان های تابعه، مدیران کل ستادی و استانی و موسسات وابسته، ابلاغ قوانین، مقررات و بخشنامه ها، پیگیری دستورات و مصوبات و تهیه گزارش های لازم از فعالیت ها و نظارت بر انجام مکاتبات، اسناد و سوابق حوزه وزارتی موفق و موید باشد.

عارف نیا جانشین سیدمحمدرضا موالی زاده شده است.
وی پیشتر سمت مشاور رییس سازمان و مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برعهده داشته است.
از جمله سوابق عارف نیا می توان به ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مشاور دوره سوم شورای اسلامی شهر تهران و عضویت در ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) اشاره کرد.
فراهنگ ** 1355 ** 1071 ** دریافت کننده: علی اکبر قزوینیان ** انتشار دهنده: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال