آقادوربینی درغرفه ایرنا:‌ بزرگترین هدیه نشان دادن تصویرم است

تهران - ایرنا - آقا دوربینی گفت: از کودکی دوست داشتم انسان متشخصی بشوم برای این کار رفتن جلوی دوربین های تصویری سیما را انتخاب کردم در طولانی مدت و ادامه این روند همسرم از من جدا شد.

به گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا مستقر در بیست و دمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها، حسین نمازی معروف به آقا دوربینی با حضور در غرفه ایرنا ضمن اعلام خسته نباشید به کارکنان این رسانه از انگیزه و دلایل حضور دائمی اش در مقابل دوربین های صدا و سیما و دیگر دوربین های تصویر گفت.
او گفت: بین دوربین و همسرم من دوربین را انتخاب کردم.
او خود را کارمند دبیرخانه و نامه رسانی یکی از مراکز کتابخانه ای نهاد کتابخانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی کرده و می گوید از سال 1356تاکنون جلوی انواع دوربین های تصویری بوده ام و همچنان با عشق و علاقه به کارم ادامه می دهم.
وی گفت: از کودکی دوست داشتم آدم متشخصی بشوم که متاسفانه این امکان فراهم نشد لذا بهترین چیزی که بنظرم رسید این بود که از طریق قرار گرفتن جلوی دوربین های صدا و سیما و پخش تصویرم به نوعی در جامعه برای خودم شهرت بوجود آورم.
آقا دوربینی خاطرنشان کرد که چندین دولت و رییس جمهوری، وزرا و مسئولان مختلف آمده و رفته اند و بعضا به فراموشی سپرده شده اند اما من هنوز همان شهرت خودم ' آقا دوربینی ' را در جامعه و نزد مردم بویژه اهالی رسانه دارم.
وی در پاسخ با اینکه زمان برنامه ها را از کجا مطلع می شود، گفت: معمولا از طریق خود تلویزیون، روزنامه ها و تماس تلفنی دوستان و افراد در جریان برنامه ها قرار می گیرم.
او افزود: البته برخی برنامه ها پیش بینی شده و برخی پیش بینی نشده است ولی سعی می کنم در جریان تمام برنامه قرار گیرم و هیچ برنامه تصویری از نظرم دور نمانده و نسوزد.
وی همچنین در خصوص این که رفتن به این همه برنامه لطمه ای به کارش نمی زند، توضیح داد: البته مرخصی سالانه ام تموم شده و نسبت به دادن مرخصی به من سخت گیری می کنند ولی من با توجه به عشق و علاقه ام بوِیژه حضور در مراسم تشیع جنازه افراد معروف تلاش می کنم در مراسم ها حاضر شوم.
او در عین حال گفت: بچه های رسانه های تصویری به بودن من عادت کرده اند و وقتی من در برنامه ای نباشم از همدگیر سراغ مرا می کنند.
آقا دوربینی با ذکر این نکته که من دنبال پول نیستم گفت: پخش تصویرم از تلویزیون بزرگترین هدیه به من است.
نمازی این را هم گفت علیرغم معروفیتم اما برخی مراسم و برنامه ها هم اجازه حضور بهم نمی دهند.
در خاتمه هدیه ای از محصولات ایرنا توسط روابط عمومی سازمان به آقا دوربینی اهدا شد.
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها عصر امروز با برگزاری آیین اختتامیه به کار خود پایان خواهد داد.
فراهنگ ** 1355 ** 1823 خبرنگار: علی اکبر قزوینیان* انتشار دهنده: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر