رونالدو جایزه دی استفانو را برای بهترین بازیکن سال دریافت کرد

تهران - ایرنا - ستاره تیم فوتبال رئال مادرید جایزه «آلفردو دی استفانو» را برای بهترین بازیکن فصل 2015-2016 لالیگا در مادرید دریافت کرد.

به گزارش روز سه شنبه نشریه «دیلی میل»، کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن 35 گل برای رئال مادرید در فصل گذشته در لالیگا تیمش را به مکان دوم این رقابت ها رساند. وی همچنین 16 گل در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند و به همراه کهکشانی ها، فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.
کریستیانو رونالدو جایزه آلفردو دی استفانو را برای بهترین بازیکن فصل 2015-2016 کسب کرد و قرارداد خود را برای پنج سال دیگر با 365 هزار پوند در هفته تمدید کرد.
رونالدو در فصل گذشته برای رئال مادرید 35 گل به ثمر رساند و 11 پاس گل داد و موجب شد رئال بعد از بارسلونای صدرنشین درمکان دوم رقابت های لالیگا قرار بگیرد.
وی همچنین 16 گل در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند و برای سومین بار در دوران حرفه ای خود و دومین بار به همراه رئال، قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را تصاحب کند. وی همچنین در تابستان جاری در مسابقات جام ملت های اروپا (یورو) 2016 در فرانسه، پرتغال را قهرمان یورو 2016 کرد.
رونالدو در فصل گذشته برای سومین بار قهرمانی لیگ قهرمان اروپا را کسب کرد.
موراتا به عنوان برترین بازیکن اسپانیایی انتخاب شد و دیگو سیمئونه هم جایزه برترین سرمربی را بدست آورد.
جان اوبلاک هم به عنوان برترین دروازه‌بان فصل انتخاب شد.
رونالدو در این باره گفت : فصل 2015-2016 با لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2016سرشار از احساسات است. امروز روز خاصی برای من برای تمدید قراردادم و جایزه دی استفانو است .
وی افزود:‌ خوشحالم. انگیزه ام برای کار بیشتر و عملکرد بهتر در سال های آتی بیشتر شده است.
ورزشی**1210 مترجم- زهرا کورهلی انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال