تجمع هواداران استقلال مقابل بیمارستان/تشییع پیکر مرحوم پورحیدری روز یکشنبه

تهران - ایرنا - بعد از انتشار خبر درگذشت «منصور پورحیدری» تعداد زیادی از هواداران استقلال و این فوتبالیست قدیمی با تجمع مقابل بیمارستان ایرانمهر تهران با سردادن شعارهایی عشق و علاقه خود را به پدر باشگاه استقلال ابراز کردند.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری و نایب رئیس سابق بانوان فدراسیون فوتبال به همراه علی پورحیدری فرزندش با گریه بیمارستان را ترک کردند.
پرویز مظلومی، سیروس دین محمدی، کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال، علی چینی مربی فعلی آبی پوشان، حسن روشن، علی جباری، بهرام افشارزاده، فرزند مرحوم غلامحسین مظلومی، فرامرز ظلی و تعداد دیگری از پیشکسوتان،‌مربیان و علاقه مندان در محل بیمارستان حاضر شدند تا با پیکر مرحوم پورحیدری وداع کنند اما با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، پیکر آن مرحوم فعلا در بیمارستان نگهداری می شود.
ترافیک شدیدی در خیابان شریعتی به خاطر حضور هواداران و علاقه مندان ایجاد شده است که پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در محل سعی در روان کردن ترافیک دارد.
عسل پورحیدری دختر مرحوم منصور پورحیدری در آمریکا به سر می برد و هنوز موفق به حضور در ایران نشده است.
بنابر برخی اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها قرار است مراسم تشییع پیکر فوتبالیست پیشین تیم های ملی ایران و استقلال روز یکشنبه برگزار و پیکرش در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) در کنار یار قدیمی ناصر حجازی به خاک سپرده شود. البته هنوز برنامه دقیق مراسم تشییع اعلام نشده است.
منصور پورحیدری بزرگ مرد فوتبال ایران، اسطوره باشگاه استقلال که در سالیان اخیر با نام پدر استقلال شناخته می شد، بعد از یک سال مبارزه با بیماری امروز (جمعه) و در سن 71 سالگی از دنیا رفت.
مرحوم پورحیدری با تیم فوتبال استقلال به افتخارات بزرگی در کسوت بازیگری و مربی گری دست یافته بود. از جمله این افتخارات تجربه قهرمانی در آسیا به عنوان بازیکن و یک بار به عنوان سرمربی استقلال است. او چندین بار با استقلال قهرمانی در لیگ ایران را هم به عنوان بازیکن و سرمربی تجربه کرده بود.
منصور پورحیدری مدتی سرمربی تیم ملی ایران بود و با این تیم قهرمانی رقابت های آسیایی را به دست آورد.

** پیکر مرحوم پورحیدری به سردخانه بهشت زهرا (س) منتقل شد
پیکر مرحوم منصور پورحیدری ملقب به پدر باشگاه استقلال که صبح امروز (جمعه) دارفانی را وداع گفته بود لحظاتی پیش به سردخانه بهشت زهرا (س) منتقل شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، از زمان انتشار خبر درگذشت منصور پورحیدری هواداران و علاقمندان زیادی برای وداع مقابل بیمارستان ایرانمهر تجمع کردند.
علاقمندان با شعارهای «منصور خان بلند شو اس اسی بی قراره» و «منصور پورحیدری خداحافظ خداحافظ» آمبولانس حامل پیکر وی را همراهی و بدرقه کردند.
این وضعیت سبب شد ترافیک سنگینی در خیابان شریعتی تهران ایجاد شود.
پپشکسوتان، مربیان و ورزشکارانی که صبح امروز (جمعه) در بیمارستان حاضر شده بودند به منزل مرحوم پورحیدری رفته تا در آنجا تسلای دل فریده شجاعی و خانواده آن مرحوم باشند.
ورزشی**1067*9029 ** خبرنگار: مهدی موذن ** انتشار دهنده: حمیدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر