تیم منتخب ایران قهرمان رقابتهای بین المللی موی تای-کیک بوکسینگ شد

انزلی- ایرنا- نخستین دوره رقابتهای بین المللی موی تای -کیک بوکسینگ در منطقه آزاد انزلی با قهرمانی تیم منتخب ایران پایان یافت.

مسئول برگزاری این دوره از پیکارها شامگاه پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:این دوره از مسابقات با حضور 16 ورزشکار از چهار کشور ایران، روسیه، گرجستان و آذربایجان برگزار شد.
مصطفی رضا زاده افزود: هشت تن از این ورزشکاران از منتخب تیم ملی ایران بودند.
وی با قدردانی از حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی برای برگزاری این رویداد بین المللی گفت : این دوره از مسابقات، یکی از بی نظیرترین مسابقات تاریخ ورزشهای رزمی شمال کشور بود.
رضا زاده خاطرنشان کرد: با حمایت از این ورزشکاران می توان به کسب عناوین جهانی و بازیهای المپیک 2020 امیدوار بود.
وی افزود : امیدوارم با حضور آرمین هادی پور در المپیک 2020، مدال طلای المپیک کیک بوکسینک و موتای را برای مردم گیلان به ارمغان بیاوریم.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، دراین دوره از مسابقات در رشته موتای و در وزن 76 کیلوگرم داوید مسکوراتزه از گرجستان برحسین نصیری از ایران پیروز شد و احمد نیک کار از ایران توانست در وزن 63 و نیم کیلوگرم، اسیوخان علی اوف از گرجستان را شکست دهد.
همچنین در وزن 67 کیلو گرم موی تای هم سید کاوه سلیمانی برجبار مصطفی اوف از آذربایجان پیروز شد و در وزن 75 کیلوگرم در رشته کیک بوکسینگ ، حسن حیاتی از ایران نتیجه مسابقه را به اوتاری گوگوبرشویلی از گرجستان واگذار کرد.
بنیامین نعمتی از ایران در وزن 61 کیلوگرم بر حریفش الکساندر صالح اف از روسیه پیروز شد و حسن مشتاق طلب از ایران در وزن 71 کیلوگرم توانست برحریف چچنی خود ، اسلام ماخالاچ ویلی غلبه کند.
مصطفی تاب توخ زاده از تیم منتخب ایران نیز توانست با غلبه برحریف خود در وزن 57کیلوگرم موتای نتیجه را از آن خود کند.
قرار گرفتن در مسیر کریدور بین المللی شمال - جنوب، دارابودن موقعیت ویژه در زمینه ارتباط با کشورهای حاشیه دریای خزر، همجواری با بنادر آستراخان و لاگان در روسیه، راسنودسک در ترکمنستان، اکتائو در قزاقستان و باکو در آذربایجان، دسترسی از طریق راه های مناسب، به بازارهای مصرف کشورهای مشترک‌المنافع (CIS)، نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت از جمله مزایای منطقه آزاد انزلی است.
شبد ** 9122** 7471/6070** 1095 ** خبرنگار:رضا اکبری** انتشار دهنده : رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال