نفرات برتر مسافت 500 متر قایقرانی بانوان کشور مشخص شدند

تهران - ایرنا - نفرات برتر مسافت 500 متر در فینال رقابت های قهرمانی قایقرانی کشور در بخش آبهای آرام بانوان مشخص شدند.

به گزارش فدراسیون قایقرانی، رقابت های مسافت 500 متر بانوان در مواد کایاک و کانوی تکنفره، دونفره و چهارنفره امروز پنجشنبه در دریاچه ورزشگاه آزادی برگزار شد.
در کایاک یکنفره 500 متر بزرگسالان، هدیه کاظمی از هرمزگان، آرزو حکیمی از همدان و نگار علیمحمدی از تهران مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
در کانوی یکنفره 500 متر بزرگسالان معصومه داناپور از آذربایجان شرقی مقام اول را کسب کرد. مهسا کهنسال از خوزستان و هیوا افضلی از کرمانشاه نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در کایاک یکنفره 500 متر جوانان نیز الناز شفیعیان از گیلان، راسپینا قویدل از تهران و آتوسا خراطی از تهران مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
همچنین در ماده کانوی یکنفره 500 متر جوانان پریسا محمدزاده از گیلان اول شد و پرستو مهنما از آذربایجان شرقی دوم و مریم آبزان به مقام سوم رسید.
در کایاک دونفره 500 متر بزرگسالان مونا ابراهیمی و مائده طهماسبی از تهران مقام اول را بدست آوردند. مریم رمضان خواه و گلناز غضنفریان از مازندران دوم شدند و هما نجیبی و کیانا کمال زاده از هرمزگان جایگاه سوم را از آن خود کردند.
کانوی دونفره 500 متر بزرگسالان نیز برگزار شد و نادیا تالانک و هیوا افضلی از کرمانشاه، آتنا رئوفی و نسترن شفیع زاده از گیلان و معصومه داناپور و هستی محتشم از آذربایجان شرقی به ترتیب اول تا سوم شدند.
در کایاک دونفره 500 متر جوانان ساجده تبریزی و سارا حسینی از تهران مقام نخست را از آن خود کردند. سما یاسمی و ماندانا میرزاده از کرمانشاه مقام دوم و سوگند جعفرزاده و یاسمن سلطانی از توابع تهران مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 500 متر جوانان سارا درختی و نگین خدمتگذار از گیلان، پرستو رهنما و کوثر زینی زاده از آذربایجان شرقی و فاطیما کاظمی و صبا سینائی از تهران رده های اول تا سوم را به دست آوردند.
در کایاک چهارنفره 500 متر بزرگسالان تیم تهران با ترکیب مونا ابراهیمی، مائده طهماسبی، نگار علیمحمدی و مائده شورگشتی از تهران مقام نخست را بدست آورد. تیم هرمزگان با ترکیب کیانا کمال زاده، سارا کاظمی، ستاره شریفی و هما نجیبی رده دوم را از آن خود کرد و تیم همدان با حضور متینه نوری، آرزو حکیمی، مهسا بیگدلی و نرگس خدابنده لو سوم شدند.
در کایاک چهارنفره 500 متر جوانان تیم تهران ساقی خاقانی، سارا حسینی، پدیده پهلوان زاده و ساجده تبریزی اول، تیم تهران توابع با ترکیب یاسمن سلطانی، پانیز عیوضی، نازنین فرزانه و ساناز همت زاده دوم و تیم گیلان با ترکیب الناز شفیعیان، نازنین الهیاری، ترانه تورنگ و بیتا شهبین سوم شدند.
این رقابت ها فردا جمعه 14 آبان ماه با برگزاری رقابت های مسافت 200 متر پیگیری می شود.
ورزشی**9029**1379
دریافت کننده: محمد مهدی موذن، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال