مدارس استان مرکزی به دلیل وزش تندباد روز چهارشنبه تعطیل شد

اراک - ایرنا - تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس استان مرکزی روز چهارشنبه به دلیل وزش تند باد، پدیده گرد و غبار و کاهش دید افقی تعطیل شد.

به گزارش سه شنبه شب روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، در اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استان مرکزی تمامی مدارس این استان در نوبت صبح و عصر فردا چهارشنبه (12 آبان ماه) تعطیل است.
وزش بادهای شدید با سرعت 60 کیلومتر در ساعت روز سه شنبه استان مرکزی را در نوردید و بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان وزش تند باد روز چهارشنبه با سرعت بیش از 70 کیلومتر در ساعت استمرار خواهد داشت.
به دلیل وجود کانون های گرد و غبار محلی در تالاب کویری میقان اراک پیش بینی افزایش غلظت ریزگردها در هوای این کلانشهر و کاهش دیدافقی نیز در روز چهارشنبه وجود دارد.
روابط عمومی بهزیستی استان مرکزی نیز شامگاه سه شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مهدهای کودک و مراکز توانبحشی استان مرکزی نیز در روز چهارشنبه به دلیل وزش تند باد و احتمال خطرات ناشی از آن تعطیل است.
به گزارش ایرنا، ستاد مدیریت بحران استان مرکزی در اطلاعیه خود اعلام کرده است: با توجه به نقشه های پیشیابی هوا و پیش بینی وزش تند باد ، مسافرت های درون شهری و برون شهری غیراضطراری و حضور در فضاهای باز، تفریحی ، مناطق مرتفع و استفاده از دوچرخه و موتور سیکلت باید فردا به حداقل ممکن برسد و در صورت امکان از برنامه همشهریان حذف شود.
بنا به اعلام شورای اطلاع رسانی استانداری استان مرکزی تمامی ادارات و نهادهای دولتی و دانشگاه های استان فردا چهارشنبه باز است.
227 هزار دانش آموز در 2269 مرکز آموزشی در استان مرکزی به تحصیل اشتغال دارند.
1955/6013/خبرنگار: مهدی عظیمی**انتشارد دهنده: مژگان حیدری*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

پربیننده

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

پروژه تاریخ شفاهی ایران ایرنا/ عمادالدین باقی(6):

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

واکنش قاسمی به ابراز علاقه ترامپ برای مذاکره با تهران؛

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

وزارت اطلاعات اعلام کرد:

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند