اسامی روزهای هفته پژوهش ٩٥ اعلام شد

تهران- ایرنا- شعار هفدهمین هفته پژوهش و فناوری و أسامی روزهای این هفته از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، دبیر بزرگداشت هفدهمین هفته پژوهش و فناوری روز سه شنبه در نشست ستاد استانی این هفته إظهار داشت: 'پژوهش تقاضامحور و تجاری سازی فناوری؛ زیربنای اقتصاد مقاومتی' به عنوان شعار هفته پژوهش امسال انتخاب شده است.
دکتر جلال بختیاری افزود: برنامه های هفته پژوهش در استان ها از ١٤ تا ١٨ آذرماه برگزار می شود و زمان أجرای برنامه های ستاد ملی هفته پژوهش نیز از ٢١ تا ٢٨ آذر خواهد بود.
مدیرکل حمایت و پشتیبانی أمور پژوهش و فناوری وزارت علوم در معرفی روزهای هفته پژوهش امسال گفت: یکشنبه، ٢١ آذرماه اولین روز هفته پژوهش امسال است که با عنوان 'پژوهش، فناوری و مدرسه' نامگذاری شده است و برنامه های دوشنبه، دومین روز این هفته با محوریت 'ایده برتر، سرمایه ملی' اجرا می شود.
وی افزود: سومین و چهارمین روز هفته پژوهش ٩٥ به ترتیب به رابطه پژوهش و فناوری با صنعت و دانشگاه کارآفرین اختصاص یافته و در پنجمین روز این هفته ( ٢٥ آذرماه) که همزمان با روز پژوهش است، حامیان پژوهش مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
بختیاری ادامه داد: روز جمعه ٢٦ آذرماه با عنوان ' پژوهش، فناوری و اقتدار ملی' نامگذاری شده و شنبه ٢٧ آذرماه به 'پژوهش و فناوری در حوزه و دانشگاه' می پردازد.
به گفته بختیاری، هفته پژوهش روز یکشنبه ٢٨ آذرماه که روز 'پژوهش، فناوری و اقدام و عمل' نام گرفته است، به کار خود پایان خواهد داد.
علمی*1055
خبرنگار: زینب کارگر*انتشار: زهره محتشمی پور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال