2 خودرو و 2 موتورسیکلت درآتش سوزی پارکینگ ساختمان مسکونی سوخت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه مسکونی در مهرآباد جنوبی خبر داد و گفت: در این حادثه 2 دستگاه خودرو به همراه 2 موتور سیکلت در آتش سوخت.

سید جلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 2:49 بامداد روز دوشنبه حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی چهار طبقه در مهرآباد جنوبی خیابان حسینی فردوس به سامانه 125 اعلام شد و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی، تشک نجات و بالابر به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: در این حادثه ابتدا 2 دستگاه موتور سیکلت طعمه حریق شد و در ادامه آتش به 2 دستگاه خودروی وانت و پراید سرایت پیدا کرد.
ملکی با بیان اینکه یک وانت دیگر نیز از ناحیه لاستیک دچار آتش سوزی شده بود خاطرنشان کرد: در محل حادثه 2 دستگاه خودروی دیگر نیز وجود داشت که آتش در حال سرایت به این خودروها بود که آتش نشانان با سرعت عمل موفق شدند آتش را مهار کنند.
وی با بیان اینکه بر اثر این آتش سوزی دود زیادی در طبقات ایجاد شده بود افزود: بسیاری از ساکنان این ساختمان موفق شدند از محل حادثه خارج شوند اما اعضای یک خانواده سه نفره از جمله یک زن و مرد جوان به همراه کودک خود در شرایط نا ایمن قرار داشتند که آتش نشانان موفق شدند این سه نفر را از میان دود زیاد به سلامت خارج کنند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه هیچ مصدومی نداشت گفت: ساعت 4:17 صبح آتش نشانان پس از ایمن سازی لازم به این عملیات پایان دادند و محل در اختیار کارشناسان سازمان آتش نشانی برای بررسی علت دقیق این حادثه قرار گرفت.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/1109/7243/ 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال