لیگ برتر فوتبال؛

خطیبی با شکست تیمش برابر پیکان در آستانه اخراج قرارگرفت

تبریز-ایرنا- تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برابر تیم پیکان شکست خورد تا رسول خطیبی در آستانه اخراج از این تیم قرار گیرد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان خطیبی در نخستین دیدارهفته دهم از رقابت های لیگ برترفوتبال عصر امروز(پنجشنبه)‌ در تبریز مقابل تیم پیکان قرار گرفت و با نتیجه 4 بر یک مغلوب این تیم شدند.
این ششمین شکست ماشین سازی در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال است که امروز برابر تیم پیکان رقم خورد تا خطیبی در آستانه اخراج از این تیم قرارگیرد.
برای تیم پیکان دراین دیدار گادوین منشا دردقایق 10 و 87، سجاد آشوری دردقیقه 30 و محمد نصرتی مدافع تیم ماشین سازی(گل به خودی)‌دردقیقه 62 گلزنی کردند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خارج از خانه را برای تیم شان به ارمغان آوردند.
تنها گل تیم ماشین سازی تبریز را امین قاسمی نژاد دردقیقه 7 و از روی نقطه پنالتی درون دروازه تیم پیکان جای داد.
بعد از این که گل سوم تیم پیکان در دقیقه 62 درون دروازه تیم ماشین سازی تبریز جای گرفت، کادرفنی ماشین سازی به دلیل آنچه آن را اعتراض به عملکرد داوری عنوان کردند به درون زمین بازی ریختند و بازی به مدت 15 دقیقه متوقف شد که با بیرون راندن آنان از درون زمین، بازی بار دیگر از سرگرفته شد.
مسئولان تیم ماشین سازی با استخدام رسول خطیبی به عنوان سرمربی تیم و او نیز با جذب بازیکنان مطرحی همچون پیام صادقیان، آندرانیک تیموریان، ادسون داسیلوا و سامان نریمان جهان که تمامی آن ها تجربه بازی در تیم های بزرگ را دارند، به دنبال جایگاه مناسب درجدل رده بندی بودند که به نظر می رسد در تحقق این استراتژی ناکام بودند.
میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی پیش از این دیدار گفته بود که در صورت پیروزی مقابل پیکان در هفته دهم لیگ برتر، کادر فنی تیم هیچ تغییری نخواهد کرد.
از طرف دیگر هیات مدیره باشگاه ماشین‌سازی قرار است هفته آینده تشکیل جلسه بدهد. بنابراین با توجه به این نتیجه احتمال تغییر کادرفنی وجود دارد.
ترکیب تیم ماشین سازی تبریز:
نوئل فرناندز، سعید مهدی پور، محمد نصرتی، حبیب گردانی، بهمن کامل، کاخا، امین قاسمی نژاد، احمد امیر کامدار، حامد پاکدل، بهرام احمدی و مهرداد بایرامی.
ترکیب تیم پیکان:
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، هالیسون برونو، مهدی شیری، آرمان قاسمی، صادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی، ماهان رحمانی، مرتضی آقاخان، سجاد عاشوری و گادوین منشا.
علی صفایی قضاوت این دیدار را که از ساعت 14:30در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد، برعهده داشت،. او در این دیدار کار مشکلی نداشت و هیچ کارت زرد و یا قرمز به بازیکنان دو تیم نشان نداد.
ورزشی.**9144**1584
خبرنگار:سعید قهرمانی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال