آتش سوزی پارکینگ مرد 65 ساله ای را در تهران روانه بیمارستان کرد

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به آتش سوزی پارکینگ یک ساختمان مسکونی گفت که دراین حادثه 2 دستگاه خودروی سواری پژو 206 و مگان در آتش سوخت و یک مرد 65 ساله نیز دچار سوختگی از ناحیه دست و صورت شد.

سید جلال ملکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 11:42 دقیقه امروز حادثه آتش سوزی در ساختمانی در سعادت آباد(میدان کتاب) به سامانه 125 اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی شهرداری تهران به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: در قسمت پارکینگ یک ساختمان 2 طبقه مسکونی 2 دستگاه خودروی سواری 206 و مگان بدلایل نامشخص دچار حریق شده و بر اثر این آتش سوزی دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.
ملکی با بیان اینکه آتش نشانان در همان لحظات اولیه آتش را در قسمت پارکینگ این ساختمان مهار کردند خاطرنشان کرد: آتش نشانان سه زن گرفتار در دود ناشی از آتش سوزی را در طبقات به فضای باز منتقل کردند و یک مرد 65 ساله را که از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شده بود، تحویل عوامل اورژانس دادند.
وی با بیان اینکه کارشناسان آتش نشانی در محل مشغول بررسی علت وقوع حادثه هستند افزود: این عملیات پس از حدود یک ساعت تلاش اتش نشانان برای مهار حریق و ایمن سازی محل به پایان رسید.
خبرنگار: سید محمد جواد آل داود - انتشار دهنده:عباسعلی نقی یان
تهرام/1109/7243//1625 /1596

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال