«رفته ام از خویش» منتشر شد

تهران- ایرنا- کتاب شعر «رفته ام از خویش» به قلم صنم نافع به همت انتشارات شانی وارد بازار کتاب شد.

صنم نافع که پیش از این دو کتاب دیگر با عنوان های «حقوق ماهیانه» و «ما اگر انتخاب می کردیم» را به ترتیب توسط نشرهای شانی و فصل پنجم به دوست داران شعر و ادب فارسی ارایه کرده، درمورد اثر تازه خود به خبرنگار ایرنا گفت: کتاب رفته ام از خویش شامل اشعاری به زبان نو و در قالب غزل و چهار پاره است.
وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه نشر و حمایت از نویسندگان افزود: امروزه علاقه مندان به شعر، بیشتر اشعار را در فضاهای مجازی دنبال می کنند. این در حالی است که حمایت از کتاب، مولف و نشر از وظایف همه به ویژه اهالی فرهنگ، قلم و اندیشه است.
نافع همچنین با تاکید بر لزوم دغدغه مندی و احساس مسوولیت متقابل نویسندگان و شعرا نسبت به چالش های جامعه ادامه داد: این روزها با توجه به افزایش فعالیت هنرمندان در فضاهای مجازی، تاثیری که آنها می توانند روی الگوهای جامعه داشته باشند بسیار عمیق تر شده است و هنرمند باید با توجه به ابزار در اختیار خود، مسایل روز، دغدغه ها، اخلاقیات و احساس را در قالب اثری قابل ارایه به جامعه عرضه کند.
وی اضافه کرد: امیدوارم در اثر اخیر خود روندی صعودی در شعر را طی کرده باشم که در این رابطه مخاطبین و منتقدین بهتر می توانند قضاوت کنند.
به گفته این شاعر، کتاب رفته ام از خویش در 60 صفحه و در شمارگان یکهزار نسخه با قیمت 83 هزار ریال توسط انتشارت شانی وارد بازار کتاب شده است.
فراهنگ**9282**1027**خبرنگار: مهتاب افشین نسب**انتشار دهنده:محمدجواددهقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال