کد خبر: 82279949 (5628535) | تاریخ خبر: 04/08/1395 | ساعت: 11:2|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

اولین فیلم سینمایی پویانمایی به روش رئال انیمیشن در اصفهان تولید شد

اصفهان - ایرنا - اولین فیلم سینمایی پویانمایی به روش رئال انیمیشن با عنوان 'بخت رام' در اصفهان تولید شد.

رضا دهقانی رئیس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این فیلم با همکاری گروهی از متخصصان انیمیشن و جلوه های ویژه به سرپرستی سید محسن پاک نژاد و زهرا کاظمی، در موسسۀ سینمایی «سپاهان سیما فیلم» اصفهان تولید شده است.
وی اظهار کرد: مجری طرح فیلم «بخت رام»، آرش رنجبر و دوبله آن با مدیریت مهرداد رئیسی صورت گرفته و زمان ساخت آن سه سال طول کشیده است.
وی اظهار کرد: فیلم بر اساس داستانی فولکلور به نام بخت خفته تولید شده است و به لحاظ موضوعی در گونه فیلم های تخیلی قرار می گیرد.
رئیس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: 'بخت رام' داستان جوانی به نام بهرام است که به دنبال خوشبختی دست به کارهای عجیب می زند، او با پیرمردی آشنا می شود که صاحب نقشه کوه خوشبختی هاست و بهرام به دنبال خوشبختی در مسیری ناشناخته می افتد و با اتفاق هایی عجیب رو به رو می شود.
وی یادآوری کرد: کارگردان این فیلم تلاش کرده تا با به کارگیری پتانسیل اصفهان در تولید آثار زنده و انیمیشن، روایتی از داستان های فولکلور را به نمایش گذارد که حاصل این تلاش فیلمی ۹۷ دقیقه ای است که تکنیک آن تلفیق دنیای زنده با کاراکترهای انیمیشن بوده است.
ت/6994 / 6022 خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشار: عمادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال