تجمع در شرق سارایوو در حمایت از دونالد ترامپ

بلگراد- ایرنا- یک گروه کوچک از شهروندان شرق سارایوو برای ابراز حمایت از دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این کشور ،تجمع کردند.

به گزارش ایرنا از رسانه های جمعی صربستان، این تجمع یک روز پس از گردهمایی در حمایت از هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در شرق سارایوو برگزار شد.
بنا به گزارش رسانه های صربستان، 'سرجان میشیچ' سازمان دهنده این تجمع برای حمایت از ترامپ که خود وی نیز در این گردهمایی که اعلام کرده بود شرکت نداشت با اشاره به اینکه این گردهمایی را از طریق فیس بوک فقط بخاطر تقلید مسخره آمیز از برپایی گردهمایی از کلینتون در سارایوو برگزار کرده است، گفت که تعجب می کند از اینکه کسی در شرق سارایوو از ترامپ و یا در سارایوو از کلینتون حمایت کند.
وی نیز در فیس بوک خود اشاره کرد که انتخابات آمریکا برای همه ما در شرق سارایوو و یا در سارایوو چقدر اهمیت دارد و اصلا چه تعداد از ماها در آمریکا زندگی می کنیم.
یکی از بازنشستگان که نام افشا نشده و صرب های ساکن شرق سارایوو است با اشاره به اینکه ترامپ آمریکا را بخاطر بمباران صربستان در سال 1999 میلادی به باد انتقاد گرفته بود، گفت که اگر ترامپ در انتخابات پیروز شود به این جا خواهد آمد. ساکنین شرق سارایوو عمدتا صرب هستند.
تجمع کوچک برای ابراز حمایت از ترامپ یکشنبه شب در مقابل پارک «گاوریلو پرنسیپ» در شرق سارایوو برپا شد.
در ابتدای این تجمع که در شرق سارایوو پایتخت بوسنی و هرزگوین برگزار شد، افرادی در مقابل غرفه ای که برای امضای حمایت از دونالد ترامپ تعبیه شده بود، جمع شده بودند.
تبلیغات و هیجان انتخاباتی در بین مردم آمریکا به اوج خود رسیده است و همچنین در این کشور و در دیگر کشورها درخصوص ریاست جمهوری آینده آمریکا نظرهای مختلفی دارند.
بنا به آخرین نظر سنجی که از طرف «سی ان ان» انجام شده کلینتون با 52 درصد حمایت، پیروز آخرین مناظره تلویزیونی با ترامپ بوده است.
اروپام**436** انتشار دهنده : مریم شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال