ترکش های انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا؛

گردهمایی شهروندان بوسنیایی در حمایت از کلینتون

بلگراد- ایرنا- جمعی از شهروندان بوسنی و هرزگوین روز شنبه در مقابل کلیسای جامع در سارایوو برای حمایت از هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا گرد هم آمدند.

به گزارش ایرنا، در ابتدای این گردهمایی که در شهر سارایوو پایتخت بوسنی و هرزگوین برگزار شد، افراد زیادی در مقابل غرفه ای که برای امضای حمایت از هیلاری کلینتون تعبیه شده بود، تجمع کردند.
علاوه بر این شمار از شهروندان بوسنی و هرزگوین، گردشگران خارجی و همچنین افرادی که بستگان آنان در آمریکا اقامت دارند نیز برای امضای فهرست حامیان نامزد دمکرات ها به منظور نایل شدن به مقام رئیس جمهوری جدید آمریکا صف کشیدند.
بنا به گزارش رسانه های جمعی سارایوو، افرادی که نام خود را در فهرست حمایت کنندگان از نامزد دمکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشتند، لباس هایی با عکس هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق آمریکا و همسر رئیس جمهوری پیشین این کشور دریافت کردند.
سخنرانان این گردهمایی از جمله به سفر هیلاری کلینتون به عنوان سناتور و وزیر امور خارجه آمریکا و همسر رئیس جمهوری پیشین این کشور به بوسنی و هرزگوین اشاره داشتند.
روزنامه های چاپ سارایوو در عین حال نیز گزارش دادند که گردهمایی مشابهی فردا (یکشنبه) ساعت 18 در حمایت از دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان برگزار خواهد شد.
شبد**اروپام**436*1528**1504**انتشار دهنده: علی پاینده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال