شهردار سارایوو: ایران حامی مطمئن مردم بوسنی و هرزگوین است

بلگراد - ایرنا- شهردار شهر سارایوو در دیدار با سفیر جدید کشورمان در این شهر گفت: ایران در سال های اخیر، حامی مطمئن مردم بوسنی و هرزگوین بوده است.

به گزارش ایرنا، ایوو کومشیچ روز چهارشنبه در دیدار با محمود حیدری افزود: شهرداری سارایوو همواره همکاری بسیار خوبی با سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین داشته است.
کومشیچ با اشاره به حمایت های ایران در زمان جنگ و پس از آن اظهار داشت: مردم بوسنی و هرزگوین همواره ایران را به عنوان یک حامی مطمئن می شناسند.
شهردار سارایوو با استقبال از دعوت شهردار تهران برای سفر به ایران تاکید کرد به زودی به تهران سفر خواهد کرد و امیدوار است زمینه توسعه همکاری های دو پایتخت فراهم شود.
سفیر کشورمان در سارایوو نیز در این ملاقات که در محل ساختمان شهرداری برگزار شد با قدردانی از شهردار سارایوو برای برپایی این دیدار، از اینکه بار دیگر فرصت یافته است تا در کشور بوسنی و هرزگوین حضور یابد، ابراز خشنودی کرد.
محمود حیدری از همکاری های شهرداری سارایوو با سفارت جمهوری اسلامی ایران به خصوص مساعدت ها و زحمات شخص شهردار در سال های گذشته قدردانی و اظهار امیدواری کرد این همکاری ها با قوت بیشتری ادامه یابد.
شبد ** اروپام**436**9122**3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال