وزیر بهداشت:

11هزار تخت تاپایان فعالیت دولت یازدهم به مراکز بیمارستانی کشور تحویل داده می شود

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بر اساس قول های داده شده 21هزار تخت به مراکز بیمارستانی کشور باید تحویل داده می شد که از این تعداد 10هزار تخت تحویل شد و مابقی نیز تا پایان فعالیت دولت یازدهم به تخت های بیمارستانی فعلی اضافه خواهد شد.

سید حسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در جریان بازدید از بیمارستان 235 تختخوابی شهرستان ابهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با افزوده شدن این تعداد تخت به مراکز بیمارستانی، خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بیش از پیش ارتقا می یابد.
وی به وضعیت پروژه بیمارستان 235تختخوابی شهرستان ابهر اشاره کرد و یادآورشد: مشکل این بیمارستان مربوط به تعهدات وزارت راه و شهرسازی است، چراکه در صورت تحویل به موقع، این بیمارستان در مدت 2 ماه تجهیز خواهد شد.
قاضی زاده هاشمی، عملیات اجرایی این بیمارستان را کند ارزیابی و ابراز امیدواری کرد، با تسریع در اجرا، این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد و سطح خدمات رسانی به مردم شهرستان بهبود یابد.
وی گفت: انتظار می رود این پروژه در صورت شتاب بخشی در عملیات اجرایی آن و پیگیری مسئولان استان، دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
به گزارش ایرنا، بیمارستان 235تختخوابی ابهر در سال 86 طراحی شد و هم اکنون بیش از 78 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، از زمان اجرای این پروژه تاکنون 200میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل آن 200 میلیارد ریال دیگر اعتبار مورد نیاز است.
7318/6085
خبرنگار : اعظم شامی ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال