رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد که ملت های مسلمان از شر تروریست ها رهایی یابند

شهرری ـ ایرنا ـ رئیس جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری کرد که به برکت ایام عزیز سوگواری ملت های مسلمان از جمله یمن که زیر بمباران های وحشیانه متجاوزان هستند و مردم سوریه و عراق که با حملات وحشیانه تروریست ها مواجه اند، با یاری خداوند بتوانند از شر متجاوزان و تروریست ها رهایی یابند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در حاشیه زیارت حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در گفت وگویی کوتاه با خبرنگاران با ابراز خرسندی از حضور در جمع عزاداران حسینی حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) ادامه داد: مردم عزیز ایران امسال نیز با شورفراوان برای بیعت مجدد با فرهنگ عاشورا و راه امام حسین (ع) در صحنه حضور دارند.
وی گفت: همه باید همواره تلاش کنیم تا در راه امام حسین (ع) گام برداشته و فرهنگ امام حسین (ع) و عاشورا را دنبال و تقویت کنیم.
روحانی همچنین ادامه داد: قطعا عزت دنیا و سعادت آخرت در گرو دنباله روی از راه و فرهنگ امام حسین (ع) است.
حجت الاسلام حسن روحانی امروز چهارشنبه و همزمان با عاشورای حسینی در کنار دسته ها و هیات های مذهبی که برای عرض تسلیت به محضر حضرت ولیعصر(عج) و محدث عظیم الشان به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) مشرف می شوند حاضر شد و به عزاداری پرداخت.
آیت الله محمد محمدی ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری، سید حسین هاشمی استاندار تهران و هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، روحانی را همراهی می کردند.
رئیس جمهوری همچنین به زیارت آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) و بارگاه حضرت امامزاده حمزه بن موسی کاظم (ع) و امامزاده طاهر بن زین العابدین (ع) مشرف شد.
همزمان با عاشورای حسین(ع) خیل عظیم سوگواران امام حسین(ع) و قهرمانان حماسه تاریخ ساز کربلا در قالب دسته های عزاداری و سینه زنی با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) درغم جانگداز سید و سالار شهیدان(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) و شهدای دشت کربلا به سوگواری می پردازند.
خبرنگار: محمد بیدارمنش - انتشاردهنده: معصومه آقاامینی
تهرام/7244/6139

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال