چراغ سبز امیر خادم برای کمک به کشتی پایه

تهران - ایرنا - عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، گفت: «امیررضا خادم» معاون وزیر ورزش برای حضور در کشتی پایه و کمک به پشتوانه سازی در ورزش ملی کشور به مجید ترکان مدیر تیم های پایه پاسخ مثبت داده است.

«ابراهیم جوادی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتخاب غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان و حضور احتمالی امیررضا خادم با آن همه تجربه نشان دهنده آن است که فدراسیون توجه زیادی به کشتی پایه دارد تا بتواند پشتوانه سازی خوبی برای تیم ملی بزرگسالان داشته باشد.
وی درخصوص حضور امیر رضا خادم در تیم های پایه کشتی افزود: مجید ترکان مدیر تیم های پایه در جلسه شورای فنی اعلام کرد که نظر مثبت خادم را جلب کرده است.
دارنده مدال برنز المپیک 1972 مونیخ درخصوص انتخاب سرمربی تیم جوانان نیز گفت: مجید ترکان مدیر تیم های پایه، گزینه های مورد نظر خود را هفته آینده در جلسه شورای فنی ارایه خواهد کرد و شورا در این خصوص نظر خود را اعلام می کند.
دارنده چهار مدال طلای پیکارهای قهرمانی جهان درخصوص انتخاب محمد طلایی به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان نیز گفت: شورای فنی صحبت های لازم را با وی انجام داده و از سوی دیگر رسول خادم نیز در کنار طلایی است و نظارت های لازم را بر عملکرد وی دارد و مشاوره لازم را در صورت لزوم به وی ارایه می دهد.
وی بیان داشت: طلایی تجربه مربیگری را به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان در المپیک لندن را دارد و به عنوان سرمربی با تیم کشتی آزاد جوانان، قهرمان جهان شده است و خود نیز از کشتی گیران عنوان دار است که سبب شده تجربه لازم را برای حضور در تیم بزرگسالان داشته باشد.
جوادی در عین حال تصریح کرد: به طور حتم هر مربی دارای نقاط ضعف و قوت است و به نظر من تنها نقطه ضعف طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حجب و حیای او است و به نظر می رسد او باید کمی در رفتار خود تغییر ایجاد کند.
وی ادامه داد: البته برخی از ملی پوشان حال حاضر تیم ملی کشتی آزاد از جمله حسن یزدانی و علیرضا کریمی در رده سنی جوانان شاگرد محمد طلایی بوده اند و او نشان داده که می تواند در کار خود موفق باشد ، شورای فنی تیم های ملی در انتخاب مربیان با هیچ فردی برادری نداشته و کسی را که برای کشتی مفید باشد را انتخاب کرده است و به همین دلیل نیز از محمد طلایی حمایت کامل را خواهیم داشت.
ورزشی**1067** 1701
خبرنگار: رضا رمضانی* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال