پیروزی تیم والیبال پیکان در تورنمنت چهار جانبه

تهران - ایرنا - تیم والیبال پیکان تهران موفق به شکست شهرداری تبریز در تورنمنت چهار جانبه شد.

به گزارش ایرنا، سی و امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور از 28 مهرماه با حضور 12 تیم آغاز می شود.
تیم های پیکان تهران، شهرداری تبریز، پارسه و آرمان ورزش اردکان برای آمادگی حضور در لیگ برتر والیبال در تورنمنت چهار جانبه زنده یاد «رضا ابراهیمی» مربی فقید تیم والیبال پیکان شرکت کرده اند.
در دومین روز این رقابت ها دو دیدار در خانه والیبال تهران برگزار شد و تیم پارسه در نخستین مسابقه سه بر دو مغلوب آرمان ورزش اردکان شد.
تیم والیبال پیکان تهران نیز در دومین مسابقه سه بر یک شهرداری تبریز را شکست داد.
شاگردان پیمان اکبری در ست دوم 25 بر 23 مغلوب نماینده تبریز شدند اما در ست های اول، سوم و چهار به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 30 بر 28 و 25 بر 18به پیروزی رسیدند.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در سال 1395 با نام «شهدای منا» در یک گروه مقدماتی از 28 مهرماه آغاز می شود.
در این دوره از رقابت ها 12 تیم بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، سازمان عمران شهرداری ساری، هاوش گنبد، کاله مازندران، پارسه تهران، سایپا، متین صالحین ورامین، آرمان ورزشی اردکان و شهرداری اراک حضور دارند.
در دور مقدماتی این دوره از مسابقات تیم ها در قالب یک گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می دهند و سپس هشت تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.
ورزشی(2)**1379*شبس*1613
خبرنگار: هادی افتخاری،*انتشار دهنده: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال