انوشیروانی: اردوی تیم ملی وزنه برداری از اول آذر ماه آغاز می شود

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران گفت: طبق برنامه تدوین شده، اردوی تیم ملی از اول آذر ماه آغاز می شود.

«سجاد انوشیروانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شانزدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون که قرار بود دوشنبه همین هفته برگزار شود، به 24 مهر موکول شد و قرار است برنامه اردویی و تمرینی را به شورا ارایه دهم.
وی تصریح کرد: برای تیم ملی برنامه بلند مدتی تدوین شده است و البته نیم نگاهی هم به تقویت تیم ملی با توجه به بحث جوانگرایی با هدف حضور قدرتمند در المپیک 2020 توکیو داریم. در همین راستا و برای بکارگیری نفرات جوان و امید برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت تدوین شده است.
دارنده مدال نقره المپیک 2012 لندن ادامه داد: در برنامه جدید توجه زیادی به نفرات جوان و امید خواهد شد و حتی قصد داریم با حضور در مسابقات بین المللی از جمله رقابت های قهرمانی آسیا صرفه نظر از نتایج کسب شده، فرصت عرض اندام را به آنها بدهیم.
انوشیروانی تصریح کرد: برنامه تیم ملی برای حضور در رقابت های قهرمانی سال 2017 جهان و همچنین سال 2018 قهرمانی جهان و بازی های آسیایی 2018 اندونزی تدوین شده است.
وی در خصوص معرفی مربیان تیم ملی نیز گفت: در جلسه هفته آینده شورای عالی نفرات منتخب خود را معرفی خواهم کرد.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در خصوص استفاده از مربی خارجی نیز گفت: در حال حاضر مربیانی که در داخل ایران هستند از نظر فنی بسیار بهتر از مربیان خارجی هستند.
وی در خصوص کیانوش رستمی نیز گفت: در این خصوص نظرم را در جلسه شورای عالی فنی ارایه خواهم کرد.
ورزشی**1067**1545
خبرنگار: رضا رمضانی انتشاردهنده:علی خورسدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال