مدیر رسانه ای یاسین پیشرو قم: هنوز هیچ بازیکن جدیدی جذب این تیم نشده است

قم - ایرنا - مدیر رسانه ای تیم فوتسال یاسین پیشرو قم گفت: در تعطیلات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، هیچ بازیکن جدیدی تاکنون جذب این تیم نشده است و تمرینات یاسین پیشرو برای آمادگی بیشتر در لیگ برتر ادامه دارد.

جعفر عابدی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: اردوی تدارکاتی تیم فوتسال یاسین پیشرو قم نیز تاکنون انجام نشده و بعید است این تیم اردوی خارجی در این فاصله زمانی تا ادامه مسابقات لیگ در برنامه خود داشته باشد.
پیش از این یکی از اعضای کادر فنی فوتسال یاسین پیشرو قم از اردوی تدارکاتی این تیم در یک کشور خارجی و جذب دو بازیکن خارجی در این تیم خبر داده بود.
وی ادامه داد: تیم یاسین پیشرو هم اکنون در قم زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را انجام می دهد.
عابدی خاطرنشان کرد: تیم یاسین پیشرو از نظر روحی و روانی در شرایطی بسیار مناسبی قرار دارد و تعطیلات لیگ نیز فرصت خوبی برای تیم هایی بود که در ابتدای فصل از نظر بدنسازی و کارهای تاکتیکی عقب بودند، بتوانند از نظر تاکتیکی و آماده سازی در شرایط مطلوبی قرار گیرند.
وی ادامه داد: در هفته پنجم از رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، تیم فوتسال یاسین پیشرو قم روز 25 مهرماه پیش رو در سالن شهید حیدریان قم در برابر تیم آذرخش بندرعباس به میدان خواهد رفت.
تیم فوتسال یاسین پیشرو قم با هفت امتیاز در رده چهارم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور قرار دارد.
7401 / 1175 شبس * 1488 *خبرنگار: بهمن اطمینان** انتشار دهنده: بهمن بامداد*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال