همکاری فدراسیون تیراندازی با منطقه آزاد کیش برای توسعه این رشته ورزشی

تهران - ایرنا - فدراسیون تیراندازی و سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه این ورزش تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: در ادامه حمایت هایی که سازمان مناطق آزاد در سال های گذشته از ورزش کشور داشته است، با آغاز همکاری های منطقه آزاد کیش و فدراسیون تیراندازی شاهد پیشرفت این رشته در این منطقه خواهیم بود.
وی افزود: تیراندازی یکی از رشته هایی است که به آرامش نیاز دارد و جزیره کیش یکی از شعار هایش، جزیره آرامش است، بنابراین موقعیت خوبی خواهد بود که این رشته توصیه شده در دین اسلام فعالیت خود را گسترش دهد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ابراز امیدواری کرد با توجه به فضای آرام این جزیره، در آینده ای نزدیک شاهد برپایی اردوها و مسابقات تیراندازی باشیم.
مونسان تصریح کرد: با همکاری بین فدراسیون تیراندازی و سازمان منطقه آزاد کیش، زمینه توسعه این رشته ورزشی در جزیره کیش افزایش خواهد یافت تا با جذابیتی که در این رشته وجود دارد، کیش را به پایگاه ورزش تیراندازی تبدیل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری فدراسیون تیراندازی و هیات کیش در گام اول مسابقات کشوری را در جزیره برگزار می کنیم و در گام نهایی سایت اهداف پروازی با تمام استانداردهای جهانی تا آخر امسال احداث و به بهره برداری می رسد.
ورزشی**9129**1379
دریافت کننده: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال