در کنسرتی به مناسبت روز جهانی مولانا؛

«مینیاتور» با خوانندگی میثم مروستی به صحنه می آید

تهران-ایرنا- گروه موسیقی سنتی «مینیاتور» به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی، هشتم مهرماه در همایش «مستی سلامت می کند» در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنااز روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، در پی فراخوانی که آکادمی موسیقی میثم مروستی با عنوان «مستی سلامت می کند» منتشر کرد، کنسرت و همایش این فراخوان به مناسبت روز جهانی مولانا، با همکاری گروه
«مینیاتور» در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
این کنسرت که با همراهی نمایش آیینی برگزار می شود، دارای قطعه هایی از گروه
«مینیاتور» بر روی شعرهای مولانا، سخنرانی درباره پیوند موسیقی و عرفان در شعر مولانا و اهدای جایزه به نفرهای برگزیده شرکت کننده در فراخوان «مستی سلامت می کند»، است.
گروه «مینیاتور» در این همایش با بهره گیری از تسلط اعضای گروه در حوزه ی موسیقی ایرانی، کلاسیک و تلفیقی، برای نخستین بار به اجرای هم زمان موسیقی و نمایش با شرکت خود اعضای گروه خواهد پرداخت، تا گامی در راه تجربه یی نو در جهت اجرای چند وجهی موسیقی و نمایش به شکل استاندارد و حرفه یی بردارد.
میثم مروستی که بیش تر به دلیل مهارتش در نوازندگی ویلون و گاه سه تار و نیز تنظیم آهنگ های گوناگون شهره است، چندی است به خوانندگی نیز علاقه مند شده و در این اجرا افزون بر سرپرستی گروه، خوانندگی را نیز بر عهده دارد.
دیگر اعضای گروه «مینیاتور» برای اجرای پیش رو عبارتند از: پاشا هنجنی (نی)، بابک غسالی (عود)، پویا سرایی (سنتور)، نیلوفر محبی (ویلون)، آتنا اشتیاقی (ویلونسل)، پریسا پیرزاده (ویولا)، شایان ریاحی و فرهاد صفری (سازهای کوبه یی) و مسعود آذین (تار).
کنسرت گروه «مینیاتور»، به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی، ساعت 15 روز هشتم مهر ماه به مناسبت روز جهانی مولانا در تالار اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
فراهنگ**3067**1027**دریافت کننده: امیرحسین دولتشاهی**انتشاردهنده:جواددهقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال