والیبال جام کنفدراسیون آسیا/استرالیا و قزاقستان حریفان خود را شکست دادند

ناخون پاتوم - تایلند - ایرنا - تیم های استرالیا و قزاقستان در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون مردان آسیا حریفان خود را شکست دادند و حریف یکدیگر برای کسب عنوان پنجمی این رقابت ها شدند.

مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون مردان آسیا روز سه شنبه با چهار دیدار در سالن والیبال شهر «ناخون پاتوم» تایلند پیگیری می شود.
در نخستین مسابقه این مرحله تیم های تایلند و قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند که قزاق ها سه بر یک میزبان را شکست داد.
تایلندی ها در ست دوم 25 بر 17 به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 17 و 25 بر 23 مغلوب قزاقستان شدند.
در دومین مسابقه گروه چهار تیمی که برای عنوان های پنجم تا هشتم تلاش می کنند، تیم ملی والیبال استرالیا موفق به شکست سه بر یک کره جنوبی شد. با این نتیجه کره جنوبی مدافع عنوان قهرمانی باید برای کسب مقام هفتمی فردا به مصاف تایلند میزبان این رقابت ها برود.
ملی پوشان کره جنوبی در ست سوم 27 بر 25 به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 18 و 25 بر 19 مغلوب استرالیا شدند.
بدین ترتیب فردا (چهارشنبه) و در آخرین روز این رقابت ها تیم های کره جنوبی و تایلند برای کسب جایگاه هفتم، تیم های استرالیا و قزاقستان برای جایگاه پنجم این رقابت ها به مصاف یکدیگر می روند.
تیم ملی ب والیبال ایران نیز از دقایقی دیگر و در مرحله نیمه نهایی به مصاف ژاپن می رود. ملی پوشان ایران در صورت شکست ژاپن در دیدار نهایی به مصاف برنده دیدار چین و چین تایپه خواهند رفت.
پنجمین دوره جام کنفدراسیون مردان آسیا فردا با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان می دهد.
ورزشی**1379**1067**1545
خبرنگار: هادی افتخاری انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال