تمرین 120 دقیقه ای تیم ملی در ایروان

تهران- ایرنا- ملی پوشان فوتبال ایران در ادامه تمرینات خود در ایروان پایتخت ارمنستان عصر امروز در کمپ تیم های ملی این کشور ١٢٠ دقیقه تمرین کردند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، این تمرین از ساعت ١٦:١٥ درمحل سالن بدنسازی این کمپ آغاز شد. این تمرین ابتدایی با نظارت کارلوس کی روش برگزارشد.
در ابتدای شروع تمرینات و نرمش های انفرادی همراه با توپ انجام و سپس بازیکنان حاضر در اردو به گروه های دو نفره تقسیم شدند و به پاسکاری پرداختند.
بخش بعدی به عبور از موانع با استانهای انفجاری و ضربه به دروازه های کوچک اختصاص داشت که این بخش بر نشاط و جدیت تمرین افزود.
در ادامه تمرینات کی روش با تقسیم کردن بازیکنان به دو گروه سبز و نارنجی از بازیکنان خواست با تمرکز راههای مختلف تهاجمی و تدافعی را تمرین کنند و تمرکزخواسته اصلی سرمربی تیم ملی در این بخش بود. عملکرد بازیکنان در این قسمت بارها با تشویق کی روش همراه شد و او از عملکرد بازیکنان در این بخش از تمرین ابراز رضایت کرد.
سه دروازه بان حاضر در اردوی تیم ملی نیز تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند.
پژمان منتظری مدافع تیم ملی هم تمرینات پس از دوران جراحیش را این روزها پشت سر می گذارد.
مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم السد قطر هم ساعاتی پس از ورودش به اردوی تیم ملی همزمان با تمرین ملی پوشان در سالن، تمرین ریکاوری انجام داد.
ورزشی**9129**1724 خبرنگار: مهدی رهبر - انتشاردهنده: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال