برای نخستین بار در کشور،

بدمینتون بازان زیر 15 و 17 سال به مسابقات بین المللی اعزام می شوند

ساری - ایرنا - مشاور عالی فدراسیون بدمینتون گفت که برای نخستین بار تیم بدمینتون کمتر از 15 و 17 سال منتخب کشور به مسابقات بین المللی اندونزی اعزام می شود .

ابوالفضل مهاجر پنجشنبه شب در حاشیه برگزاری سی امین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان کشور در ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم ملی بدمینتون پسران ایران با ترکیب ' مهدی انصاری ' و ' علی حسین خانی' در رده کمتر از 17سال و ' نیما رستم پور ' رده سنی کمتر از 15 سال با هدایت ' مرتضی ولی دروی ' به این مسابقات اعزام می شود.
وی ادامه داد : ' رومینا تاجیک ' در رده سنی17 سال و ' فاطمه مونس خواه ' در رده سنی کمتر از 15سال با سرمربیگری ' گلناز فائزی ' به این مسابقات می روند .
مشاورعالی رئیس فدراسیون بدمینتون ، زمان اعزام تیم ملی بدمینتون دختران و پسران ایران به این مسابقات را 11 مهر ماه و زمان مسابقات را 14 تا 17 همین ماه اعلام کرد.
**نخستین تجربه جوانان در اروپا
مهاجری همچنین به نخستین اعزام تیم ملی بدمینتون جوانان ایران با 2 ورزشکار به مسابقات معتبر اسپانیا در آبان ماه خبر داد و گفت که ' امیر جباری ' از همدان و ' ثمین عابدخجسته ' از تهران با هدایت ' مرتضی ولی دروی ' سرمربی تیم ملی جوانان به این مسابقات اعزام خواهند شد.
وی اضافه کرد : پس از این 2 اعزام ، تیم ملی بدمینتون بزرگسالان ایران هم با سه بدمینتون باز مرد و سه بدمینتون باز زن با هدایت ' صادق کرباسی ' روزهای 2 تا 9 آبان ماه به مسابقات بین المللی مجارستان اعزام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سی امین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی نونهالان رده سنی 8تا 12 سال کشور، گرامیداشت شهدای مدافع حرم مازندران روز پنجشنبه در آکادمی هیات بدمینتون مازندران درسالن حجاب ساری آغاز شد.
150بدمینتون باز به همراه حدود 30 مربی و همراه از 26 استان کشور تا عصر جمعه با هم رقابت می کنند.
7327/1654 ** شبد ** 1095 ** خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال