مربی گسترش فولاد : مهاجمان ما نمی توانند به تیم کمک کنند

تبریز- ایرنا- مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با ابراز نارضایتی از عملکرد مهاجمان تیم خود گفت :متاسفانه این بازیکنان تاکنون نتوانسته اند به مجموعه تیم کمک کنند.

به گزارش ایرنا، بهمن خداکرم عصرچهارشنبه در کنفرانس خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان، افزود: مهاجمان ما باید خودشان را موقعیت های گل قرار دهند که با وجود انجام تمرینات مستمر و خاص در این زمینه، تاکنون نتیجه ای نگرفته ایم و لازم است آنها تلاش های خود را بیشتر کنند.
وی اظهار کرد: مهاجم برزیلی ما دقت لازم در نواختن ضربات آخر را ندارد که امیدواریم در جریان تعطیلات لیگ برتر این بازیکن خود را به شرایط جدیدی رسانده و بتواند به تیم کمک کند.
خداکرم با بیان اینکه کادرفنی گسترش فولاد با آنالیز فولاد خوزستان برنامه های ویژه ای برای این بازی داشت، گفت : بر همین اساس ما درترکیب نفرات خود و نوع سیستم بازی تغییراتی انجام داده بودیم، اما این تغییرات نتیجه ای در بر نداشت و موفق به گلزنی مقابل حریف خود نشدیم.
وی ادامه داد : هر چند در ابتدای این بازی نیز برنامه های تاکتیکی خود را پیش بردیم اما در ادامه، بازی گره خورد و تیم حریف توانست بازی را بسته و با تساوی از تبریز برود.
مربی گسترش فولاد گفت : با توجه به فاصله اندک تیم ها درجدول رده بندی، می توانیم با دو بازی و برد خود را به میانه های جدول برسانیم.
دیدارتیم های گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان از هفته هفتم لیگ برتر با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
شبک3038/518 / 1064خبرنگار: یحیی مرتضایی/ تنظیم کننده : محمد عزیزی راد / انتشار دهنده : فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال