فرکی: نتایج تیم های لیگ واقعی نیست/ بازی در برابر صبا بسیار سخت خواهد بود

قم ـ ایرنا ـ سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نخستین هفته های لیگ برتر، هنوز سطح بازی ها آنچنان بالا نرفته و نتایج به دست آمده آنچنان واقعی نیست.

به گزارش ایرنا، حسین فرکی عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی صبای قم و سایپا افزود: بازیکنان خوب و با انگیزه ای در صبای قم حضور دارند و با آنالیز بازی های این تیم در هفته های گذشته قطعا می دانیم بازی در برابر صبا بسیار سخت خواهد بود.
وی با بیان اینکه در فصل جدید تغییرات بسیاری در تیم سایپا داشته ایم و تیم هنوز سر و شکل خود را به دست نیاورده است، اظهار داشت: ما در قم به لحاظ نتایج بازی ها خاطرات خوبی نداریم، اما امیدواریم فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی داشته و هر تیمی از فرصت های خود بهتر استفاده می کند، نتیجه لازم را به دست بیاورد.
سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به تعطیلی طولانی لیگ برتر خاطرنشان کرد: تعطیلات لیگ تا حدودی تیم ها را از شرایط بازی دور می کند و تیم ها آسیب می بینند و در این فصل هم بسیاری از بازی ها با نتیجه تساوی به اتمام رسیده که نشان می دهد تیم ها همچنان به دنبال نباختن و رسیدن به وضعیت مطلوب هستند.
وی با بیان اینکه بازیکنان تیم سایپا به هماهنگی کامل نرسیده اند و ما به دنبال رفع این مشکل هستیم و می توانیم برای کسب سهمیه شانس داشته باشیم، تصریح کرد: اینکه بیشتر بازیکنان تیم ملی از لژیونرها هستند، مشکلی است که ما باید درون خودمان بررسی کنیم، اما به هر حال همه به دنبال کسب نتیجه تیم ملی و رفتن به جام جهانی هستند.
تیم های فوتبال صبای قم و سایپا روز سه شنبه در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور از ساعت 18:30 در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم به مصاف یکدیگر می روند.
8146/ 6133/3404* خبرنگار- محمد رضا بهشتی، دبیر: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال