مسابقات انفرادی اسکواش جوانان آسیا از سه شنبه در مالزی آغاز می شود

اسکواش بازان جوان ایران فردا مقابل حریفان آسیایی قرار می گیرند

کوالالامپور – ایرنا – بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی انفرادی اسکواش زیر 19 سال آسیا از روز سه شنبه با حضور تیم ملی جوانان ایران در دو بخش پسران و دختران در کوالالامپور پایتخت مالزی آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، این مسابقات تا سوم مهر ماه در مرکز ملی اسکواش شهر کوالالامپور در ورزشگاه 'بوکیت جلیل' ادامه می یابد و اشکواش بازان جوان ایران با رقبای خود بازی می کنند.
تیم ملی جوانان ایران شامل علیرضا شاملی، محمد دانیال قارونی، محمدرضا جعفرزاده، محمد خانی، امیر حسین فیض پور، مجتبی کفیلی، آیلی نیری، فرشته اقتداری، غزل شرف پور و هلیا استیلی در رده های سنی 19 سال، 17 سال و 15 سال در این رقابت ها شرکت کرده است.
سرپرستی تیم کشورمان را 'بابک فقیر' نایب رییس فدراسیون اسکواش بر عهده دارد و 'حجت الله مقسم' رئیس هیات اسکواش گلستان نیز این تیم را در مسابقات قهرمانی آسیا در کوالالامپور همراهی می کنند.
براساس برنامه اعلامی، روز سه شنبه در نخستین روز این رقابت های آسیایی در بخش پسران زیر 19 سال، 'محمد خانی' با 'اونگ سای سونگ' از مالزی دیدار می کند و 'مجتبی کفیلی' برابر 'چوا مان چین' از سنگاپور بازی خواهد کرد.
علیرضا شاملی نیز برابر 'پارک سئونگ چان' از کره جنوبی قرار می گیرد.
در بخش زیر 17 سال نخستین روز رقابت های انفرادی قهرمانی آسیا نیز محمدرضا جعفرزاده مقابل 'آریان پارخ' از هند بازی می کند و امیر حسین فیض پور، 'راهول بایتا' بازیکنی از همین کشور را پیش رو دارد.
غزل شرف پور نیز در بخش دختران زیر 19 سال رقابت های انفرادی اسکواش قهرمانی آسیا برابر بازیکنی از سریلانکا قرار می گیرد و هلیا استیلی با 'گونگ چای وون' از کره در مسابقات زیر 17 سال دیدار می کند.
فرشته اقتداری نیز اسکواش باز سریلانکایی را در نخستین بازی خود پیش رو دارد و آیلی نیری با بازیکنی از سنگاپور رقابت می کند.
تیم ملی جوانان که برای مسابقات انفرادی قهرمانی آسیا به مالزی اعزام شده است جلسات تمرینی خود را زیر نظر کادر فنی در کوالالامپور برگزار کرده است.
این رقابت ها با حضور 180 اسکواش باز پسر و دختر در رده های سنی زیر 19 سال، زیر 17 سال، زیر 15 سال و زیر 13 سال از کشورهای ایران، مالزی، پاکستان، هنگ کنگ، هند، اردن، اندونزی، کره جنوبی، قطر، ماکائو، سریلانکا و ژاپن برگزار می شود.
آساق**1611* خبرنگار و دبیر: رضاپیمان یغمایی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال