منصوریان: از نتیجه راضی نیستم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت که از نتیجه تساوی شهرآورد هشتاد و سوم برابر پرسپولیس راضی نیستم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا منصوریان عصر جمعه در نشست خبری پس از تساوی با پرسپولیس در هشتاد سومین شهرآورد پایتخت ،گفت: اعتقاد دارم اگر به گل می رسیدیم پرسپولیس دیگر به ما نمی رسید زیرا پرسپولیس بعد از گل خوردن فضای آشفتگی اش زیاد می شود.
منصوریان با تبریک به علیرضا بیرانوند و بیان اینکه سنگربان روز خوبی را پشت سر گذاشته است، افزود: بیرانوند به تنهایی 7 موقعیت را از ما گرفت.
سرمربی استقلال افزود: رحمتی در نیمه اول کمتر به زحمت افتاد، اما دو سه موقعیت خوب گرفت. باید به کاپیتان تیمم تبریک بگویم که توانست دروازه خود را بسته نگه دارد.
منصوریان با بیان اینکه بدنبال مساوی در شهرآورد نبوده است، گفت:از ته قلبم از نتیجه راضی نیستم و تاکید می کنم که برای مساوی به میدان نیامده بودم .
سرمربی استقلال با ابراز رضایت از عملکرد سیدمجید حسینی در مقابل مهاجمان پرسپولیس، گفت: این بازیکن جوان آینده خوبی دارد
منصوریان درباره اینکه فکر می کند مدیران باشگاه تا چه اندازه به وی فرصت خواهند داد، گفت:پرچم سرمربیگری استقلال امروز در نزد یک استقلالی امانت است و به طور حتم بعد از من نیز در دست خودمان خواهد بود.
وی افزود: دفاع ما خوب مهاجمان حریف را بایکوت کرد و ما منتظر یک فرصت برای پیروزی بودیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه شهرآورد را متفاوت از سایر بازی ها می بیند،گفت: روزی هم که من آمدم برای بردن آمدم من مانند هواداران روی سکوها بوده ام و آنها را درک می کنم. همه می گویند شهرآورد هم سه امتیاز دارد و من هم می گویم سه امتیاز دارد، اما سه امتیازش خیلی پرانرژی و شیرین است.
منصوریان درباره اینکه استقلال مانند سیستم کارلوس کی روش در تیم ملی دفاعی بازی کرده است، اظهار داشت: شما یک جا شانه خالی می کنید، اما باید بگویم همین ترکیب کی روشی چهار سال پیش 75 میلیون ایرانی را خوشحال کرد. خوب بود ما چهار سال پیش مقابل کره جنوبی حمله می کردیم و شکست می خوردیم؟! امیدوارم که کی روش همین سیستم را حفظ کند تا در جام جهانی 2018 نیز حضور داشته باشیم.
وی با بیان اینکه باید ادبیات خود را درمورد کی روش تغییر بدهیم گفت: ما افتخار می کنیم به این مربی و بازی ما هم تخریبی نبود. سال گذشته هم وقتی من با نفت مقابل پرسپولیس پیروز شدم، گفتند که کی روش خط و خطوطی داده است و ای کاش این ادبیات را تغییر بدهیم.
ورزشی** 3783**9129** 1701

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال