دومین شکست زنان والیبالیست ایران در جام کنفدراسیون آسیا

تهران – ایرنا – تیم ملی و الیبال زنان ایران در دومین دیدار از پنجمین دوره رقابت های والیبال جام کنفدراسیون زنان آسیا در ویتنام امروز (پنجشنبه ) ، مقابل تیم چین تایپه به میدان رفت که در نهایت این دیدار را با نتیجه سه بر صفر به حریف واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال زنان کشورمان ، در این دیدار با نتیجه سه بر صفر 25 بر 23 ، 25 بر 12 و 25 بر 19 شکست را پذیرفت و این در حالی بود که زنان والیبالیست ایران در دیدار نخست نیز مقابل ویتنام (میزبان ) بازی کرده و در پایان با نتیجه سه بر دو شکست را پذیرفت .
مسابقات جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا با حضور هشت تیم از روز گذشته (24 شهریورماه) به میزبانی ویتنام آغاز شده است.
تیم والیبال زنان ایران در این دوره از مسابقات با تیم های ویتنام، چین تایپه و تایلند هم گروه است و تیم های چین ، کره جنوبی ، ژاپن و قزاقستان نیز در گروه دوم این رقابت ها به مصاف هم می روند.
تیم ملی والیبال زنان ایران متشکل از شبنم علیخانی، نگین شیرتری، شکوفه صفری، مهسا صابری، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، فرنوش شیخی، مائده برهانی، ندا چملانیان، زینب گیوه(کاپیتان )، سودابه باقرپور و نگار کیانی در این رقابت ها حضور یافته است.
رقابت های جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا از 24 تا 30 شهریور ماه برگزار می شود و تیم های شرکت کننده در قالب دو گروه با هم رقابت می کنند.
تیم ملی والیبال زنان ایران هفته گذشته با حمایت بانک سرمایه و با نام این بانک در مسابقات جام باشگاه های زنان آسیا شرکت کرد و با کسب چهار پیروزی از مجموع هفت بازی عنوان پنجم این رقابت ها را بدست آورد.
ورزشی **1828** 1701

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال