زنان والیبالیست ایرانی امروز در ویتنام تمرین کردند

تهران - ایرنا- تیم ملی زنان ایران یک روز مانده تا آغاز پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا نخستین جلسه تمرین خود را در شهر هانوی ویتنام انجام داد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، 12 بازیکن ملی پوش زن اعزامی به پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا امروز (سه شنبه ) با هدایت مایدا چیچیچ سرمربی اسلوونیایی این تیم تمرینات خود را در سالن برگزاری این رقابت ها آغاز کردند.
زهره میرسپاسی نایب رئیس زنان فدراسیون والیبال نیز در این اردو حضور داشت و از نزدیک شاهد تمرینات تاکتیکی و تکنیکی تیم بود. تیم ملی والیبال زنان ایران عصر امروز نیز تمرینات بدنسازی خود را پیگیری می کند.
تیم ملی والیبال زنان که با عنوان بانک سرمایه در هفدهمین دوره رقابت های والیبال زنان جام باشگاه های آسیا شرکت کرده بود، پس از کسب عنوان پنجمی این رقابت ها صبح دیروز فیلیپین میزبان این رقابت ها را با هدف شرکت در مسابقات جام کنفدراسیون آسیا به مقصد هانوی ویتنام ترک کرد.
پنجمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی کنفدراسیون آسیا ( AVC CUP ) با حضور هشت تیم از فردا (چهارشنبه ) آغاز می شود و تیم ملی والیبال بانوان ایران در گام نخست از ساعت 20:30 به وقت محلی و 18 به وقت ایران به مصاف تیم ملی والیبال ویتنام که میزبان این رقابت هاست، می رود.
تیم والیبال ایران در این دوره از مسابقات با تیم های ویتنام، چین تایپه و تایلند هم گروه است.
تیم های چین ، کره جنوبی ، ژاپن و قزاقستان نیز در گروه دوم این رقابت ها به مصاف هم می روند.
تیم ملی والیبال زنان ایران متشکل از شبنم علیخانی، نگین شیرتری، شکوفه صفری، مهسا صابری، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، فرنوش شیخی، مائده برهانی، ندا چملانیان، زینب گیوه(کاپیتان )، سودابه باقرپور و نگار کیانی در این رقابت ها شرکت می کند.
رقابت های جام کنفدراسیون والیبال زنان آسیا از 24 تا 30 شهریور ماه برگزار می شود و تیم های شرکت کننده در قالب دو گروه با هم رقابت می کنند.
ورزشی **1828**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال