پایان چهارمین روز پارالمپیک با ایستادن ایران در رده سی و دوم

ریو- ایرنا -چهارمین روز پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک 2016 ایران یک مدال نقره در رشته تیراندازی با کمان میکس و در مجموع با داشتن یک مدال طلا و سه نقره در رده سی و دوم جدول این رقابت ها ایستاد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار اعزامی ایرنا از ریو، در پایان چهارمین روز رقابت ها چینی ها با داشتن 39 مدال طلا ، 30 نقره و 23 برنز همچنان بی رقیب صدر جدول رقابت های پارالمپیک را در اختیار دارند.
براساس این گزارش کاروان ورزشی انگلیس با 23 طلا ، 14 نقره و 19 برنز رده دوم جدول را در اختیار دارد ، اوکراین با 18طلا ، 13 نقره و 18 برنز ، آمریکا با 13 طلا ، 15 نقره و 11 برنز و ورزشکاران برزیل با 6 طلا ، 11 نقره و 7 برنز به ترتیب رده سوم تا پنجم را در اختیار دارند.
کشورهای ازبکستان ، استرالیا ، هلند ، آلمان ، تونس ، نیوزلند ، نیجریه ، مکزیک ، کانادا ، کره شمالی ، افریقای جنوبی ، اسلواکی ، مالزی ، اسپانیا ، کوبا ، فرانسه ، یونان ، تایلند ، بلاروس ، ایرلند ، لاتویا ، ایتالیا ، لهستان ، الجزایر ، مصر و جمهوری آذربایجان به ترتیب در رده ششم تا سی یکم و پیش از ایران در جدول این رقابت ها قرار دارند.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک 2016 از 17 شهریورماه در شهر بندری ریودوژانیرو برزیل با حضور چهار هزار و 350 ورزشکار معلول از 162 کشور جهان آغاز شده و کاروان ورزشی ایران با 111 ورزشکار زن و مرد در این رقابت ها حضور دارد.
این رقابت ها 28 شهریورماه با معرفی برترین های ورزشی به کار خود پایان می دهد.
ورزشی **1828**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال