لیگ برتر فوتبال

مهاجری: پدیده برای برد به میدان می رود/ پورموسی: دیگر به تیم ملی بازیکن نمی دهم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال لیگ برتری پدیده مشهد گفت: این تیم در هر بازی برای برد به میدان می رود.

به گزارش ایرنا، رضا مهاجری عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار با تیم استقلال خوزستان در مشهد افزود: با توجه به شناخت مناسبی که از استقلال خوزستان در اختیار تیم پدیده است در صورت تمرکز بازیکنان می توانیم این تیم را شکست دهیم.
وی ادامه داد: تیم پدیده در چهار بازی ابتدایی لیگ برتر سه بازی را خارج از خانه پشت سر گذاشته و یک بازی در مشهد هم با سیاه جامگان انجام داده است.
سرمربی تیم پدیده گفت: از لحاظ موقعیت ندادن به حریف بهترین بازی پدیده مقابل سایپا بود، وقفه ای که در لیگ برتر ایجاد شده کار را برای تیم ما بسیار سخت و دشوار کرده است.
وی همچنین نسبت به راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی اظهار امیدواری و بیان کرد: پیش از شروع مسابقات همه تیمها دوره را برای آمادگی بازیکنان پشت سر می گذارند اما زمانی که پس از یک ماه مسابقات تعطیل می شود لازم است بدنسازیها از ابتدا آغاز شود که این مساله روی شرایط جسمی بازیکنان و تیمها تاثیر می گذارد.
وی افزود: تعطیلات در لیگ برتر فوتبال سبب می شود انگیزه تماشاگر برای حضور در استادیوم کاهش پیدا کند.
سرمربی تیم پدیده در ادامه به عدم حضور فرامرزی و کفشگری در بازی مقابل استقلال اهواز اشاره و بیان کرد: این دو بازیکن به دلیل مصدومیت نمی توانند در بازی فردا حضور پیدا کنند.
مهاجری برگزاری بازی در روز شنبه را بسیار نامناسب توصیف و بیان کرد: باید تلاش شود شرایطی مناسب برای حضور تماشاگران در ورزشگاه فراهم آید ولی این موضوع متاسفانه مد نظر مسئولان قرار نمی گیرد.

* دیگر بازیکن به تیم ملی نمی دهم
سرمربی تیم استقلال خوزستان نیز در این نشست خبری گفت: با توجه به تعطیلاتی که در لیگ به وجود آمده امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم و با دست پر به اهواز برگردیم.
سیروس پورموسوی در خصوص عدم حضور ملی پوش از استقلال خوزستان در فهرست تیم ملی هم گفت: پیش از این هم گلایه خود را اعلام کرده و گفته بودم وقتی قهرمان لیگ نماینده ای در تیم ملی نداشته باشد مطمئنا یک جای کار ایراد دارد.
وی افزود: به عقیده من خط خوردن ملی پوشان فنی نبوده است و من دیگر بازیکن به تیم ملی نمی دهم.
او ادامه داد: سرمربی تیم ملی می داند که در اردوهای 45 روزه که در خارج از کشور برگزار می شود تیمهای خارجی به تیم ملی بازیکن نمی دهند. این مساله بازیکنان دعوت شده را از نظر روحی و روانی خراب می کند زیرا بعد از این همه وقت باید نفراتی در تیم بازی کنند که تنها سه چهار روز به تیم دعوت شدند.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با اشاره به اینکه سرمربی تیم ملی از نفرات باتجربه و کم کارآمد استفاده می کند اظهار کرد: بازیهای استقلال خوزستان و پدیده همیشه بازیهای جذابی بوده است البته این فصل بخاطر وقفه ای که پیش آمده شاید جذابیتهای گذشته را نداشته باشد.
پورموسوی با اشاره به اینکه داوودی و رافائل به دلیل مصدومیت در بازی فردا حضور نخواهند داشت افزود: در فصل جاری توقعات زیادی از تیم ما وجود دارد زیرا بچه ها در فصل گذشته نشان دادند که این توانایی را دارند که کارهای بزرگی انجام دهند.
تیم پدیده در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساعت 18:15 روز شنبه 20 شهریور جاری در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف استقلال خوزستان می رود.
7498/1858 /1484

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال