جایگزین تیم های والیبال نشسته روسیه در پارالمپیک مشخص شدند

تهران - ایرنا - فدراسیون جهانی پاراوالیبال پس از حذف تیم های مردان و زنان والیبال نشسته روسیه از بازی های پارالمپیک 2016 ریو، تیم های جایگزین را مشخص کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جهانی پاراوالیبال در نامه ای به کمیته بین المللی پارالمپیک تیم های والیبال نشسته اوکراین و هلند را جایگزین روسیه در دو بخش مردان و زنان کرد.
بر این اساس و با توجه به اینکه روسیه از قاره اروپا سهمیه بازی های پارالمپیک را کسب کرده بود، تیم اوکراین در بخش مردان و هلند در بخش بانوان به عنوان نماینده اروپا به عنوان تیم های جایگزین روسیه مشخص شدند.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک 7 تا 18 سپتامبر (17 تا 28 شهریور) در ریودوژانیرو و با حضور چهار هزار و 500 ورزشکار از 176 کشور و در 23 رشته ورزشی برگزار می شود.
کاروان ورزشی جانبازان و معلولان ایران نیز با 110 ورزشکار (20ورزشکار زن و 90 ورزشکار مرد) در 12 رشته والیبال نشسته (مردان و زنان)، بسکتبال با ویلچر، فوتبال پنج نفره، فوتبال هفت نفره، دوومیدانی، تیروکمان، وزنه برداری، تیراندازی، جودو، شنا، قایقرانی و دوچرخه سواری به این رقابت ها اعزام می شوند.
همچنین در این دوره از بازی ها دو هزار و 347 مدال طلا، نقره و برنز بین قهرمانان اول تا سوم توزیع خواهد شد.
ورزشی**9250**1545

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال