بسکتبال المپیک؛ صربستان راهی مرحله نیمه پایانی شد

ریو - ایرنا - تیم ملی بسکتبال صربستان با پیروزی برابر کرواسی به مرحله نیمه پایانی بازیهای المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل راه یافت.

به گزارش ایرنا، تیم ملی بسکتبال صربستان روز پنجشنبه با نتیجه نزدیک 86 بر 83 از سد حریف خود گذشت و به جمع چهار تیم برتر این بازیها ملحق شد.
در دیگر دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی، تیم ملی استرالیا با نتیجه 90 بر 64 تیم لیتوانی را شکست داد، اسپانیا با نتیجه 92 بر 67 تیم فرانسه را مغلوب کرد و آمریکا با نتیجه 105 بر 78 تیم آرژانتین را پشت سرگذاشت.
مرحله نیمه پایانی رقابت های بسکتبال بازیهای المپیک بامداد روز شنبه آینده برگزار می شود و تیم ملی آمریکا به مصاف اسپانیا می رود و تیم های استرالیا و صربستان مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک 2016 از روز شنبه 16 مردادماه جاری به طور رسمی با حضور 10 هزار و 444 ورزشکار از 206 کشور در قالب 28 رشته ورزشی در شهر یودوژانیرو برزیل آغاز شده است.
کاروان ورزشی ایران با 64 ورزشکار در 14 رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی ها شرکت کرده و تاکنون صاحب دو مدال طلا و دو مدال برنز شده است.
شبد**9144**1144

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال