کلینت ایستوود: به ترامپ رای خواهم داد

نیویورک -ایرنا- کلینت ایستوود هنرپیشه و کارگردان آمریکایی می گوید مردم آمریکا از 'مقبولیت سیاسی' در این کشور خسته شده اند و ترامپ کسی است که هر حرفی را بی اعتنا به این مقبولیت سیاسی بزبان می آورد و به همین خاطر به ترامپ رای خواهد داد.

ایستوود در گفت و گو با نشریه اسکوایر گفت، اگر قرار باشد میان کلینتون و ترامپ یکی را انتخاب کند او ترامپ را ترجیح می دهد.
این هنرپیشه 86 ساله آمریکایی در ادامه هیلاری کلینتون را به دلیل این که گفته است، سیاست های اوباما را دنبال خواهد کرد مورد انتقاد قرار داد و افزود: نامزد دموکرات ها با این ادعا که یک سیاستمدار است خیلی به خود می بالد .
وی اضافه کرد که ترامپ کسی است که هر چه را که به ذهنش می رسد به زبان می آورد و در نتیجه همیشه حرف هایش خوب ومقبول نیست و گرچه او می فهمد که چرا ترامپ چنین سخنانی را به زبان می آورد اما همیشه با او موافق نیست.
این هنرپیشه آمریکایی که زمانی شهرداری یکی از شهر های معروف کالیفرنیا را بعهده داشت، اضافه کرد که نسل فعلی سیاستمداران آمریکایی نسل چاپلوسان و 'بادمجان دور قاب چین ها' است و سیاستمداران آمریکایی بیشتر نگران مقبولیت سیاسی هستند و این 'مقبولیت سیاسی' چیزی است که جامعه آمریکا بطور پنهانی از آن دلزده شده است.
وی در عین حال در باره این که نژاد پرست بودن ترامپ گفت که او حرف های ساده لوحانه زیادی به زبان آورده است البته کلینتون نیز حرف های ساده لوحانه بزبان می آورد، اما رسانه های آمریکایی حرف های ترامپ را بزرگنمایی کرده و او را به نژاد پرستی متهم می کنند.
شبک **اروپام-4-541 **1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال