جو بایدن: ترامپ از امنیت ملی و طبقه متوسط ، هیچ نمی داند

تهران-ایرنا - 'جو بایدن' معاون رئیس جمهوری آمریکا در سخنان خود در سومین روز گردهمایی ملی دمکرات ها در فیلادلفیا تاکید کرد دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان از طبقه متوسط و امنیت ملی هیچ چیزی نمی داند.

به نوشته تارنمای تحلیلی خبری 'بیزینس اینسایدر'، معاون باراک اوباما گفت: ترامپ درباره طبقه متوسط هیچ چیزی نمی داند. هیچ چیز. این در حالی است که او تلاش می کند به ما بگوید که به سرنوشت طبقه متوسط توجه می کند.
بایدن اظهار داشت: علاوه بر این، تاکنون در تاریخ این ملت هیچ نامزدی نبوده که این قدر از امنیت ملی ما بی اطلاع باشد. او هیچ طرحی ندارد که امنیت ما را افزایش دهد. او با این لفاظی هایش امنیت ما را کاهش خواهد داد.
بایدن در عین حال سیاست های هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 کشورش را تایید کرد و گفت: اما هیلاری کلینتون همان شخصی است که همیشه حاضر بوده و می داند چه کار کند.
در همایش دمکرات ها که از چهارم تا هفتم مرداد ماه در فیلادلفیای ایالت پنسیلوانیا برگزار شد، هیلاری کلینتون بطور رسمی بعنوان نخستین نامزد زن در تاریخ رقابت های ریاست جمهوری آمریکا برگزیده شد.
پنجاه و هشتمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 18 آبان امسال ( 8 نوامبر 2016) برای انتخاب چهل و پنجمین رئیس جمهوری برگزار می شود.
اروپام**9330**2058

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال