منصوریان: اشتباه فردی در کسب نتیجه تساوی برابر نفت موثر بود

تهران - ایرنا - سرمربی تیم استقلال تهران گفت: به دلیل بدنسازی فشرده ای که پیش از شروع فصل انجام دادیم و همچنین اشتباه های فردی بازیکنان در زمین متحمل کسب تساوی برابر نفت شدیم.

به گزارش ایرنا، «علیرضا منصوریان» درنشست مطبوعاتی پس از دیدار تیمش برابر تیم نفت تهران با بیان اینکه دراین دیداراستقلال دو نیمه متفاوت داشت،افزود: درنیمه نخست به دلیل بدنسازی سنگینی که انجام داده بودیم از روند بازی بازیکنان راضی بودم اما درنیمه دوم از نظر بدنی افت کردیم.
وی درباره اینکه چرا بر نام «امین حاج محمدی» که در فهرست ذخیره ها قرار داشت خط کشیده و از فهرست تیم کنارگذاشته شد،گفت: قرار بود 'آی تی سی' جان واریو به دست مسئولان تیم برسد و او را درلیست ذخیره قرار دهیم از این رو بر روی نام حاج محمدی خط کشیدیم اما متاسفانه به دلیل اشتباه خود و مسئولان ورزشگاه این کار انجام نشد،هرچند که' آی تی سی' این بازیکن در ابتدای نیمه دوم رسید.
سرمربی تیم استقلال تهران درخصوص تاثیر هواداران تیمش درکسب نتیجه و آیا نبود آنان در بازی شاگردانش تاثیری داشته است، اظهار کرد: تیم ما امروز پیراهن شماره 12 خود که همان هواداران هستند را به همراه نداشت و از آنجا که بازیکنان استقلال و پرسپولیس با هوادران خود حرکت می کنند، نبود آنها در نتیجه گیری تیم تاثیرگذار بوده و در دیدار برابر نفت نیز این چنین بود.
سرمربی آبی پوشان تهران ادامه داد: سال گذشته که سرمربی تیم نفت بودم هنگامی که در ورزشگاه تختی به مصاف رقبای خود می رفتیم به راحتی صدای سرمربی تیم مقابل را از روی نیمکت می شنیدم امروز نیز چنین وضعیتی به مانند سال گذشته اتفاق افتاد.
وی تاکید کرد: البته بهتر بود محرومیت استقلال در هفته ابتدایی لیگ اعمال نمی شد و مدیران کمتیه انضباطی فدارسیون فوتبال تصمیمی فوتبالی می گرفتند و سبب نمی شدند این دیدار بی روح و خالی از جذابیت برگزار شود.
منصوریان به مسئولان این کمیته پیشنهاد داد: بهتر بود جریمه استقلال درهفته های چهارم و پنجم لحاظ می شد و یا این رای به جریمه نقدی با مبلغ زیاد تبدیل می شد.
سرمربی تیم استقلال تهرا ن با بیان اینکه از خرید بازیکنان جدید و سایر بازیکنان رضایت دارم، افزود: بازیکنان جدید ما با حمایت هواداران می توانند خود را بهتر به جلو ببرندو به طورقطع در آینده با بدنسازی مناسب تر شاهد موفقیت این تیم خواهیم بود.
منصوریان در پاسخ به این پرسش که چرا تعویض هایش نتیجه نداد؟ گفت: دوست ندارم فوتبال را با احساسات جلو ببرم بلکه هدفم انجام بازی منطقی درمستطیل سبز است البته از بیشتر بازیکنان تیم نفت که بازیکن سابق خودم بودند شناخت داشتم و معتقدم نبود هواداران به آن ها انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری داد تا بتوانند برابر تیم استقلال بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه استقلال در تجلیل از نکونام نقشی داشته است گفت: باشگاه و تیم استقلال به هیچ عنوان در این مراسم نقشی نداشتند و تمام آن ها به باشگاه نفت مربوط می شود زیرا آن ها به بی هوادار بودن عادت کردند.
وی ادامه داد: نکونام 15 سال برای تیم ملی فوتبال کشورش زحمت کشیده است و به طور یقین در نخستین دیداری که استقلال در آزادی برگزار کند و هواداران به قدر کافی در ورزشگاه حضور یابند از وی تقدیر و تجلیل خواهیم کرد.
تیم استقلال تهران در نخستین دیدار خود در لیگ شانزدهم با نتیجه تساوی یک بریک برابر تیم نفت تهران متوقف شد.
مسئولان تیم نفت تهران در بین دو نیمه دیدار امشب از زحمات جوادنکونام کاپیتان سابق تیم ملی و بازیکن اسبق تیم خود با اهدای هدایایی قدردانی و از وی تقدیر کردند.
ورزشی.**9144 **9029**1751 *شبس*1488 **1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال