سرمربی پرسپولیس: جاه طلبی خود را از هفته اول نشان می دهیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس،گفت: باید جاه طلبی خود را که جنگیدن برای قهرمانی است، از هفته اول لیگ برتر نشان دهیم.

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل سایپا اظهار داشت: در آستانه شروع لیگ جدید خیلی هیجان زده هستم. همه ما منتظر آغاز این مسابقات هستیم و برای شاد کردن دل هواداران در لیگ شرکت می کنیم.
وی ادامه داد: به خاطر اینکه هفته اول مسابقات لیگ به نام اهدای خون نامگذاری شده است نیز هیجان زده هستم زیرا خون بزرگترین هدیه ای است که به یک فرد می توان داد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سخت ترین بازی ما در هفته اول لیگ است. بازیکنان تیم ما با انگیزه مضاعف می خواهند خود را نشان دهند. همه بازیکنان به غیر از محمد امین آرام طبع که در بازی دوستانه آخر ما مصدوم شد آماده هستند و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با هم رقابت می کنند.
برانکو درباره تیم سایپا گفت: پیش بینی من این است که سایپا در این فصل بهتر از سال قبل باشد. این تیم فصل گذشته امتیازات زیادی از ما گرفت و یکی از دلایل قهرمان نشدن ما بود. سایپا در این فصل بازیکنان خوبی که به آنها نیاز داشت را جذب کرده است. مهمترین تغییر این تیم نیز سرمربی جدید است. حسین فرکی در سه سال اخیر دو قهرمانی با فولاد و سپاهان کسب کرده است و رویارویی با شاگردان فرکی چالش بزرگی برای ما خواهد بود.
برانکو خاطرنشان کرد: باید در هفته اول جاه طلبی خود را که جنگیدن برای قهرمانی است نشان دهیم. امسال اهداف حداکثری داریم و می خواهیم به قهرمانی لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا برسیم.
وی درباره شرایط مهدی طارمی در پرسپولیس گفت: طارمی هم در رقابت برای حضور در ترکیب اصلی قرار دارد اما دو ماه تمرین نداشته است و آماده نیست. دو بازیکن اوکراینی جدید پرسپولیس نیز هنوز آمادگی صد در صد برای حضور در میدان ندارند.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا دو بازیکن اوکراینی جدید سرخپوشان، از سوی باشگاه تحمیل شدند یا انتخاب خودش بودند؟ گفت: حرف و حدیث همیشه وجود دارد اما همه بازیکنان با تصمیم من جذب شدند. دو بازیکن اوکراینی هم کیفیت بالایی دارند و هم با تجربه هستند.
وی درباره شرایط خط دفاعی پرسپولیس گفت: از مدافعین فصل گذشته فقط محمد انصاری در ترکیب امسال باقی مانده است و دیگر مدافعین ما جدید هستند که نیاز به زمان بیشتری برای رسیدن به هماهنگی دارند.
برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر انتظار بالای هواداران پرسپولیس از این تیم گفت: این موضوع را می دانم اما از زیر بار مسئولیت فرار نمی کنیم و می خواهیم دوباره شادابی زیادی به هواداران هدیه بدهیم؛ هوادارانی که همیشه از ما حمایت کرده اند. هواداران پرسپولیس یار دوازدهم ما هستند که در سخت ترین شرایط نیز از تیم خود حمایت کرده اند.
تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 20:45 فردا (سه شنبه) در نخستین هفته از لیگ برتر در ورزشگاه تختی تهران به مصاف سایپا می رود.
ورزشی 2024 ** 9118** 1701

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال