ایران قهرمان رقابت های بین المللی ووشو بانوان جام صلح و دوستی شد

زاهدان- ایرنا- نخستین دوره رقابت های بین المللی ووشو بانوان جام صلح و دوستی یکشنبه شب با قهرمانی تیم ایران الف در زاهدان پایان یافت.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم پایانی این رقابت ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت های بین المللی ووشوی بانوان در 2 بخش تالو و ساندا با حضور 80 ووشو کار در قالب 6 تیم از کشورهای ایران، پاکستان، هند و افغانستان از 2 مرداد به مدت 2 روز در سرسرای امام علی(ع) زاهدان برگزار شد.
عباس شیبک ادامه داد: 27 داور بین المللی از ایران و یک داور بین المللی از پاکستان قضاوت این دوره از رقابت ها را برعهده داشتند که در پایان تیم ایران الف قهرمان و تیم های هندوستان و پاکستان به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.
وی ادامه داد: هیات ووشو سیستان و بلوچستان با همکاری فرمانداری و شورای شهر زاهدان، اداره کل ورزش و جوانان و سپاه سلمان استان اقدام به برگزاری این دوره از رقابت های بین المللی ووشو کرده است.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: ووشو به عنوان یکی از رشته های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستانهای استان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند.
هم اینک 40 هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.
به گزارش ایرنا در آیین اختتامیه رقابت های بین المللی ووشو بانوان جام صلح و دوستی رئیس فدراسیون ووشو پاکستان، رئیس ورزش بلوچستان پاکستان، دبیر امور بانوان فدراسیون ووشو هندوستان، نماینده مهاجران افغانستان در ایران، زارع نماینده و عباسی ناظر فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران، میرشکاری معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ، خانجانی فرماندار زاهدان و شماری از مسئولان استانی حضور داشتند.
7316 / 6081 ** شبد ** 1095

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال