برای انتخاب شرکت های برتر؛

کمپین ارتقا خدمات پروازی مسافران ایرانی راه اندازی شد

تهران- ایرنا- کمپین(کارزار) ارتقا خدمات شرکت های هواپیمایی ایرانی به مسافران راه اندازی شد تا پس از نظرسنجی، ایرلاین های هوایی برتر کشور معرفی شوند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، یک شرکت خصوصی این کمپین را در شبکه اجتماعی اینستاگرام راه اندازی کرده تا مسافران پروازهای شرکت های داخلی با ارسال هرگونه عکس و فیلم از نحوه ارایه خدمات هوایی و فرودگاهی در کشور تا آبان ماه امسال، به انتخاب شرکت های برتر هوایی برتر در شاخص های مختلف صنعت هوانوردی در نمایشگاه هوایی در جزیر کیش کمک کنند.
مسافران و شرکت های هوایی هرکدام دارای حق و حقوق قانونی زیادی هستند؛ بنابراین این کمپین با هدف آشنایی آنها با این قوانین و مقررات راه اندازی شده تا از این راه خدمات شرکت های هوایی ارتقاء یافته و زمینه های رقابت بین آنها بیش از پیش تقویت شود.
در این کمپین قرار است با طرح مشکلات و نقاط ضعف و قوت خدمات هوایی به مسافران از جمله کترینگ، چگونگی پذیرایی، صندلی نظافت هواپیما، نحوه برخورد مهمانداران و چگونگی ارایه خدمات فرودگاهی، عملکرد شرکت های هوایی براساس نظرات و داوری مردم، کارشناسان و صاحب نظران صنعت حمل ونقل هوایی، شرکت ها برتر در این حوزه در یک رقابت سالم معرفی شوند.
خدمت رسانی مناسب طبق استانداردهای بین المللی به مسافران حمل ونقل هوایی اهمیت زیادی دارد و هدف این کمپین ارتقا سطح خدمات هوایی به مسافران و مردم است که باید طبق استانداردهای جهانی خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.
براساس اعلام شرکت متولی برگزاری این کمپین، رتبه خدمات هوایی به مسافران از سوی شرکت های ایرانی 2 از پنج ستاره است.
اقتصام**1108 ** 2023

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

پربیننده

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

پروژه تاریخ شفاهی ایران ایرنا/ عمادالدین باقی(6):

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

واکنش قاسمی به ابراز علاقه ترامپ برای مذاکره با تهران؛

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

وزارت اطلاعات اعلام کرد:

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

موضوعات مرتبط