نخستین تمرین استقلالی ها با استیوجونز/ آبی ها فردا با خونه به خونه بازی می کنند

تهران - ایرنا - مربی بدنساز انگلیسی تبار تیم فوتبال استقلال تهران پس از برطرف شدن موانع اخذ روادید و حضور در ایران برای نخستین بار در تمرین آبی پوشان حضور یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بازیکنان استقلال در نخستین تمرین این تیم پس از اردوی ارمنستان از ساعت 18 و 30 امروز (یکشنبه) درکمپ مرحوم حجازی گرد هم آمدند.
بازیکنان پیش از حضور در زمین به توصیه علیرضا منصوریان سرمربی تیم به سمت منصور پور حیدری عضو هیات مدیره این باشگاه رفته و با ادای احترام به وی و گرفتن رخصت، آماده تمرین شدند.
استیو جونز مربی بدنساز آبی پوشان در نخستین حضور خود در ایران تمرینات خاص و وی‍‍ژه ای را برای بازیکنان در نظر گرفت و بارها برای انجام صحیح تمرینات به بازیکنان تذکر داد.
شیوه تمرینی وی سبب شد تا گاهی بازیکنان با اشاره به یکدیگر سختی کار در طول فصل با این مربی را به یکدیگر یادآوری کنند.
حمید بابازاده مربی دروازه بانان تیم استقلال برنامه های وی‍ژه ای برای آنان به خصوص سیدحسین حسینی دروازه بان دوم تیم در نظر گرفته بود تا وی که نخستین تمرینش را پس از سپری کردن دوران مصدومیت در کنار تیم انجام دهد به شرایط ایده آل نزدیک تر شود.
تاکید وی به انجام تمرینات پرفشار به دلیل محرومیت سید مهدی رحمتی در دو دیدار ابتدایی این تیم در لیگ برتر جاری بود تا وی جایگزین مناسبی برای او باشد.
آبی پوشان پایتخت پس از گرم کردن و دویدن دور زمین، عبور از موانع را در دستور کار قرار دادند و در ادامه به دو گروه با لباس مشکی و نارنجی تقسیم و فوتبال درون تیمی بازی کردند.
نزدیک به 600 هوادار تمرینات آبی پوشان را نظاره گر بودند.
هواداران سید مهدی رحمتی، امید ابراهیمی، بهنام برزای و سایر بازیکنان را تشویق کردند.
بختیار رحمانی تنها غایب امروز بود.
در پایان تمرین تعدادی از هواداران به داخل زمین آمده و با کادر فنی، سید مهدی رحمتی و سایر دروازه بانان عکس یادگاری گرفتند.
تیم فوتبال استقلال تهران فردا دوشنبه از ساعت 18:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی با تیم خونه به خونه دیدار تدارکاتی و دوستانه خواهد داشت.
ورزشی.**9144 **9029**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال