قالیباف: پرچم قرآن را باید در عمل عینیت ببخشیم

تهران - ایرنا - محمد باقر قالیباف شهردار تهران با تاکید بر ترویج فعالیت های قرآنی در سطح کشور گفت : وظیفه داریم درعمل و اقدام پرچم قرآن را در جامعه عینیت ببخشیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، قالیباف عصر یکشنبه در آئین اختتامیه طرح قرانی شمیم وحی که در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد، افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری جامعه به مبارزه با فقر نیاز دارد و در قرآن کریم بیش از60بار به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر رسیدگی به محرومان، ایتام و نیازمندان تاکید شده است.
شهردار تهران خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات خوب کاروان شمیم وحی این بود که در کنار قرائت و فرهنگ قرآنی توجه به محرومان و نیازمندان را در دستور کار قرار داد و فرهنگ قرآن هم همین است که باید به نیازمندان و فقرا کمک کنیم.
وی یادآور شد: پرچم مبارزه با فقر و رسیدگی به محرومان باید در اختیار کسانی باشد که در کنار قرآن قرار دارند.
دراین مراسم از قاریان برتر و فعالان برتر کاروان شمیم وحی تقدیر شد.
مراسم اختتامیه طرح قرآنی شمیم وحی عصر یکشنبه با حضور حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، سرلشگر سیدیحیی رحیم صفوی مشاورعالی فرماندهی معظم کل قوا در نیروهای مسلح، جمعی از نمایندگان ولی فقیه و ائمه جماعت در استان های کشور و تعدادی از قاریان کشوری در برج میلاد حضور داشتند.
طرح شمیم قرآنی امسال با سرپرستی حامد شاکرنژاد قاری قرآن کریم از اوایل ماه رمضان امسال در نقاط مختلف کشور آغاز شد.
شبک/7247/ 7243/1109 / 1064

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال