بزیک: برای مربیگری در پرسپولیس با من صحبتی نشده است

تهران - ایرنا - بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها صحبت قرار گرفتن او روی نیمکت این تیم مطرح شده است، گفت: هنوز برای مربیگری در این تیم با من صحبتی نشده است.

ادموند بزیک با بیان اینکه اگر از من برای مربیگری دراین تیم درخواست شود به طور حتم آن را می پذیریم به ایرنا، افزود: به طور یقین تمامی پیشکسوتان پرسپولیس دوست دارند در این تیم مربیگری کنند و اگر این مهم به نیز من پیشنهاد شود، آن را پذیرفته و برروی نیمکت تیم خواهم نشست.
مصطفی قنبرپور مربی فصل گذشته تیم پرسپولیس درفصل جاری دیگر به عنوان مربی فعالیت نخواهد کرد و مسئولان این تیم به دنبال جانشین برای وی هستند، قنبرپور به تازگی مدیرآکادمی باشگاه پرسپولیس شده است.
بزیک درخصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات نیز اظهارداشت: مسئولان باشگاه و کادر فنی شاکله تیم را حفظ کردند و بازیکنان مناسبی را به خدمت گرفتند.
وی ادامه داد: البته بازیکنان جدید که عمدتا ملی پوش نیز هستند به منظور هماهنگی با تیم نیاز به فرصت بیشتری دارند که باتوجه به تجربه بالا این بازیکنان، موضوع این هماهنگی انر‍ژی زیادی از کادرفنی نخواهد گرفت.
مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس همچنین با اشاره به بازگشت مجدد مهدی طارمی به جمع سرخپوشان، اضافه کرد: معتقدم یک نفر را هنگامی که اشتباه کرده و پس از بررسی های لازم متوجه این اشتباه شده، باید ببخشیم.
بزیک ادامه داد: البته طارمی دراین خصوص عذرخواهی کرده است از این رو دیگر باید این پرونده را ببندیم.
علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز (یکشنبه) درباره برنامه این باشگاه برای تکمیل کادر فنی و طرح نام هایی در این ارتباط گفت: پس از جمع بندی با برانکو سرمربی تیم، فرد مورد نظر انتخاب می شود.
ورزشی.**9144**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال