دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و مذاهب:

بهره گیری از ظرفیت نخبگان و علمای اهل سنت راهبرد وحدت آفرین دولت است

کرمانشاه- ایرنا- دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و مذاهب، بهره گیری از ظرفیت نخبگان، فرهیختگان و علمای اهل سنت و مناطق کردنشین را راهبرد وحدت آفرین دولت تدبیر و امید برشمرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی یونسی روز یکشنبه پس از بازدید از یادمان شهدای پاوه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، اظهار کرد: این راهبرد دولت، درست نقطه مقابل اختلاف افکنی ها می باشد.
وی افزود: ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی با هر عنوان اعم از داعش، تندروها، تکفیری ها و حتی گروه های افراطی شیعه و در پوشش قوم و دین که باشد، مردود و محکوم است.
یونسی گفت: اختلاف افکنی به زیان امنیت ملی و صلح منطقه است و در حالی که همسایگان ما از جمله عراق و ترکیه و غیره همواره از نبود امنیت عذاب می کشند، مردم ما در امن ترین و مطلوب ترین شرایط بسر می برند.
به گفته وی، مردم کرد مهمترین و ریشه دارترین ایرانیان هستند و هر جا که کرد باشد، ایران هم آنجاست.
دستیار ویژه رئیس جمهوری، گفت: سفر به پاوه، سفر به تاریخ است و برای هر ایرانی و هر مسئولی یادآور انبوهی از عظمت ها و دلاورمردی هایی است که مردم این منطقه در دفاع از ایران و اسلام داشته اند.
یونسی افزود: پاوه نماد مقاومت، ایران و اسلام دوستی است و من به عنوان نماینده رئیس جمهوری حامل سلام و ارادت ایشان برای مردم مقاوم پاوه و خانواه های معزز شهدا و ایثارگران این دیار هستم.
شهرستان پاوه با تقدیم 640 شهید و جمعیتی بیش از 60 هزار نفر در شمال غربی استان کرمانشاه واقع شده است.
7448/6539/1772

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال