ثبت قرارداد سه بازیکن خارجی استقلال خوزستان در هیات فوتبال استان

اهواز - ایرنا - تیم استقلال خوزستان قرارداد رسمی سه بازیکن خارجی خود را برای فصل جدید در دفتر کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال خوزستان به ثبت رساند.

علیرضا جرفی مسئول کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال خوزستان روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: شامگاه روز شنبه دو بازیکن خارجی تیم استقلال خوزستان با حضور در هیات فوتبال استان قراردادهای خود را برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور به صورت رسمی به ثبت رساندند.
وی افزود: سیلوا ساکونی ،هرلسیون فرریرا و رافائل روبالو ماسیل هر سه از کشور برزیل به مدت یک فصل قرارداد خود را با باشگاه استقلال خوزستان به ثبت رساندند.
مسئول کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال خوزستان ادامه داد: سیلوا ساکونی در پست هافبک ، هریسون فریرا در پست مهاجم و رافائل روبالو در پست دروازبانی فصل آینده در تیم استقلال خوزستان بازی خواهند کرد.
پیش از این نیز ابوالفضل اعلایی بازیکن فصل گذشته تیم دسته یکم فولاد یزد پس از توافق با تیم استقلال خوزستان قرارداد خود را به مدت دوسال با این تیم درهیات فوتبال استان به ثبت رساند.
همچنین سجاد بالغ بازیکن اسبق تیم استقلال اهواز نیز با حضور در هیات فوتبال خوزستان قرارداد رسمی خود را به مدت یک سال برای فصل جدید با تیم استقلال خوزستان به ثبت رساند.
هفته گذشته نیز حسین بهرامی بازیکن سابق تیم استقلال اهواز با حضور درهیات فوتبال استان قرارداد رسمی خود را با تیم استقلال خوزستان به ثبت رساند.
همچنین در ابتدای فصل نقل و انتقالات محمد طیبی، فرشاد سالاروند، رحیم زهیوی ،علی اصغر عاشوری، حسن بیت سعید، جلال عبدی، عزت پور قاز ، پیمان شیرزادی، مهدی مومنی، حسین بازیاری و میثم دورقی به مدت یک فصل، فرشاد جانفزا، عقیل کعبی، دانیال ماهینی، گودرز داودی، سلمان بحرانی و مهدی زبیدی به مدت دو فصل با این باشگاه قرارداد امضا کردند.
پیش از این نیز این باشگاه درسهمیه زیر 23 سال نیز قرارداد علی دغاغله و باقر هاشمی برای یک فصل و مصطفی قنبری و علیرضا دغاغله به مدت سه فصل را در هیات فوتبال به ثبت رساند.
باشگاه استقلال خوزستان در سهمیه رده سنی امید و جوانان نیز تاکنون با حسین پورحمیدی، پدرام محمدی، حسن پور حمیدی به مدت سه فصل قرارداد بسته و در هیات فوتبال به صورت رسمی ثبت شد.
فصل نقل و انتقالات تیم های لیگ برتری و دسته یکی کشور از 25 تیر آغاز شده و تا هفته چهارم رقابت های لیگ برتر ادامه دارد.
7152/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال