معرفی کادر فنی تیم های پایه کاراته پس از انتخاب رئیس فدراسیون

تهران - ایرنا - انتخاب کادر فنی تیم های کاراته پایه ایران در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید به پس از برگزاری مجمع انتخاباتی و گزینش رئیس فدارسیون موکول شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کاراته، نشست کمیته فنی فدراسیون کاراته امروز (دوشنبه) در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
در این نشست، «سیدحسین طباطبایی» سرپرست فدراسیون کاراته و همچنین جمشید سلیمی، محمدباقر آقامیر، علیرضا احسانی، یوسف شیرزاد، اکبر اکرامی، غلامرضا دباغیان، محمد بهرامی، احمد صافی، مسعود رهنما، مازیار فریدخمامی، شهاب سلطانی، حجت الاسلام نیک زاد و عشرت شاه محمدی اعضای کمیته فنی فدراسیون کاراته حضور داشتند.
موضوع این نشست تصمیم گیری در خصوص کادر فنی تیم های رده پایه بود که در پایان با نظر کمیته فنی تصمیم گرفته شد که انتخاب کادرفنی تیم های ملی در رده های پایه به رئیس فدراسیون کاراته که پس از انتخابات یازدهم مردادماه سال 1395 مشخص می شود، واگذار گردد.
همچنین با توجه به برگزاری رقابت های انتخابی تیم های ملی پایه در تهران، کارشناسان کمیته فنی بر مسابقات نظارت خواهند داشت.
در ادامه مقرر گردید تا هر روز مسابقات انتخابی تیم های رده های پایه به نام یک پیشکسوت کاراته نامگذاری شود که بر این اساس نخستین روز مسابقات به نام مرحوم علی شاطرزاده خواهد بود.
کاراته کاهای رده های سنی در مسابقات قهرمانی آسیا که از اول تا نهم آذر در اندونزی برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.
ورزشی**3783**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال